Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már nektek feminim pasitok?

Figyelt kérdés

Aki helyes,sportos,normalis mint ember de nincs benne kurazsi.

Nem ferfias a.testtartasa csacsogo,de mondjuk sokfele az érdeklődése,fejlett az empatikus keszsege.


Örülök neki vagy zavaró.


2019. aug. 23. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még gimiben volt egy ilyen csávó. Nyúlánk, rossz testtartású, pirospozsgás arcú stréber. Sajnos mellé bunkó is volt, úgyhogy azóta ez a típus zsigerileg taszít.
2019. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

FeminiN.

Igen, volt.

2019. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kb. 10 éve, mikor az emo nagy divat volt az országban.... :D hát na, mindenkinek van egy múltja. De ami azt illeti, én még mindig azokért a zenékért vagyok odáig, mint akkor.

Ma már nem kezdenék ilyen srácokkal, sőt azóta már megtaláltam a "másik felemet" is ❤️

2019. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

volt, de nem volt olyan sportos, vékony srác, néhány gesztusa feminin, de eszembe jutott róla ez a jelző már a kapcsolat legelején, viszont nem emlékszem már, hogy még pontosan miről ugrott be

természetében mondjuk volt kurázsi, férfiasnak tartottam így mindennel együtt

nála jöttem rá, hogy nekem ez tetszik, pedig szeretem a nagyobb darab, kimondottan férfias pasikat is

sőt van egy barátnőm, aki még jóval előttem ecsetelte egyszer, hogy mennyire bejön neki, hogy a pasija valamennyire feminin

szóval simán lenne esélyed

2019. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne zavaró, ha nem tudna írni.

Mi az a csacsogó testtartás?

2019. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!