Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi lecsúszott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi lecsúszott, alkoholista, agresszív ember? Ezernyi nő életét keserítették meg. Lehet a nőkre sok mindent mondani, de ennyire ált. Nem süllyednek mélyre.

Figyelt kérdés

A sokat emlegetrtt Brad Pitt, Robert Downey, Van damme, Jonny Depp sem kivétel. [link]


[link]


[link]


Ők egytől egyik többszörös családapák. Aki nem ebbe a férfitipusba sorolható, kérem ne vegye magára, nem róla szól a kérdés. Aki a prostiticiót akarja felhozni ellenérvként, az ne tegye, teljesen más, mint ilyen őrültekkel együtt élni. Maximum szégyen.


2019. aug. 23. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Kettőn áll a vásár, a nők is dönthetnének úgy, hogy nem kezdenek ilyen férfiakkal.
2019. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Aki gyakorlatilag 0-24-ben stressz alatt van attól mit vársz? Színészeket hülyeség felhozni, náluk gyakorlatilag alap, hogy valamilyen droghoz nyúlnak azért, hogy fel tudják dolgozni a milliárdos életet meg azt a nagyon sok szörnyű dolgot ami mondjuk a filmipar kulisszái mögött megy titokban.

A másik amit ki szeretnék emelni nőként is az maga a nő szerepe ebben a folyamatban. Szerinted egy házas férfi mégis mi elől menekülne az alkoholizmusba? Elmondom neked, a felesége elől. Akiket én ismerek kemény alkoholistákat akik szétbarmolták a családjukat mindenhol van a nőnek nem kis szerepe ebben. Az ilyen férfiak olyan nők mellett vannak akikhez senki nem menne haza szivesen hallgatni a folytonos hisztit meg cseszegetést. Inkább ül a kocsmában és ha már ott van iszik is, utána meg már kellő alkohol után nem érdekli, ha lelkileg bántalmazza a nő vagy agresszív vele. Elhiheted ha valakinek van legalább egy jól működő párkapcsolata egy szerető feleséggel az a büdös életben nem lesz agresszív alkoholista.

2019. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első:gondolom nem ezzel a tulajdonságukkal mutatkoznak be.
2019. aug. 23. 23:55
 4/19 A kérdező kommentje:

Második: akkor ezek szerint a nő hibája ez is. :) Szegények. Válás után miért nem változnak meg, ha a feleség miatt kezdenek inni?

Én úgy látom inkább hogy, pont az agressziójuktók és a szenvedélybetegségüktől megy tönkre a kapcsolat.

Azért hoztam fel őket, mert őket mindenki ismeri és kinzetileg ők az úgynevezett etalon. Az ismeretségi körömben is ismerek ilyeneket.

2019. aug. 24. 00:05
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelmű, nárcisztikusak. Azok voltak, vagy azzá lettek. A hírnévnek ára van. De hírnév nélkül is rengeteg ilyen férfi van. Eleve úgy nevelik, vagyis szerencsére nevelték a fiú gyermekeket, h ők férfiak lesznek, felsőbbrendűek. Nos... aztán rájönnek, h max. a kocsmában tudnak kukorékolni... Hibás tradiciók, amik még mindig szedik az áldozataikat. Ha egy férfinek nincs érzelmi intelligenciája, akkor elveszett.
2019. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj, hogy 2019 van, megy az óriási egyenjogúság és az erős nők hangoztatása... De társkeresési hibák terén egyből megy a hárítás úgy, mintha egy kisgyerek csinálná... Ha valaki VÁLASZT, érted, VÁLASZT egy társat, akkor rajta áll, hogy milyet választ. Ha én egy olyan nővel jönnék össze, akin a fél város átment és minden pasiját megcsalta, akkor valahogy nem lenne képem a nőket hibáztatni, hanem felfognám, hogy rosszul döntöttem, az ÉN HIBÁM IS és lapoznék. Tudod, ezt hívják érett gondolkodásnak és felelősségvállalásnak.

Másrészt, azért több a pszichés problémájú, alkoholba bánatát fojtó férfi, mert lényegében nem tudnak mit kezdeni az érzelmeikkel. Ha már nagyon szépen áthárítottad a döntést a nőkről a férfiakra, akkor fogadd el a visszadobott labdát: A társadalom és a nők olyan férfiképeket akarnak, akik érzelemmentesek, mindig kemények és hasonlók. Hát tessék, ennek ez a következménye...

Harmadrészt, a nők között is rengetegen isznak és bántalmaznak, csak férfiként ezt közölni elég necces. Ha egy férfiről kiderül, hogy otthon a nő bántalmazta, akkor szinte sehonnét sem fog segítséget kapni, csak lenézést, hogy ő papucs és férfiatlan. Továbbá a bántalmazáshoz hozzátartozik az érzelmi zsarolás is, amit rengeteg nő előszeretettel alkalmaz.


Keresztkérdés: Volt értelme leírnom ezt vagy csak a saját elvakult nézeted fogod hangoztatni anélkül, hogy bármelyik válaszoló válaszát elolvasnád?

2019. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

*droghoz nyúlnak azért, hogy fel tudják dolgozni a milliárdos életet meg azt a nagyon sok szörnyű dolgot ami mondjuk a filmipar kulisszái mögött megy titokban. *- Jah fel kell dolgozni, hogy sok lóvéjuk van, a reggelig tartó tivornyákat, orgiát különböző kivételezéseket, ingyen ajándékokat. Tényleg nagyon szr lehet.

Na és ott a feleség is pluszban aki minden stressz okozója. Ez most komoly?:)

2019. aug. 24. 00:30
 8/19 anonim ***** válasza:
#3 Lehet nem így mutatkoznak be, de amint kiderül, nem kötelességük bentmaradni egy ilyen kapcsolatban.
2019. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hatos: Az a baj az alkohollal, hogy elég jól lehet titkolni a környezet elől. Senki nem a sarki kocsmában szedi fel a barátját.Egy olyan kultúrában, mint a miénk, egy két sör vagy tömény ivása nem tűnik fel azonnal, főleg sokan a szórakozást így akarják fokozni. Gondolok itt elsősorban a fiatalokra, de az idősek is ebéd előtt lehajtanak egy kis házipálinkával, senki nem fogja kérdőre vonni őket. Ez is egy jó cikk összegzése, arról amiről szó van, nem én írtam, nem lehet azt mondani hogy elfogult lennék. : [link]


Nyilván vannak (passzív) agresszív és alkoholista nők is, manipulátorok, nem vonom kétségbe, de sokkalta kevesebben, mint a férfiak.

Miért nem próbálnak a férfiak is jógázni vagy pszichoterápiára járni? Én az figyeltem meg, hogy a férfiak a stresszoldáshoz és mindenfajta lelki problémájukhoz szinte azonnal az alkoholhoz nyúlnak, mert valamiért ez a legkézenfekvőbb menekülési útvonal vagy megoldás számukra.

Női bántalmazásról: Biztos láttál már olyan karikatúrát mikor a férj éjszaka közepén teljesen elázva hazatér és a feleség sodrófával várja. Ebben az a vicc, hogy nem vicc. Az alkoholizmus ugyanúgy, mint más szenvedélybetegség, rengeteg feszültségforrás okozója, kéz a kézben jár az agresszió és az ivászat.

2019. aug. 24. 01:13
 10/19 anonim ***** válasza:

#9: Ja, a piálás nem feltétlenül látszik mindenkin... Ahogy az sem, hogy mekkora zsarnokoskodó egy kapcsolatban. Ezt pedig férfiak és nők egyaránt csinálják.

Ha már cikkek és az alkohol: A nőkre a zugivás a jellemző. Ezt nem lehet annyira a kirakatba tenni. Plusz egy ilyen esetben a férfi szimplán továbblép vagy segít a nőnek és nem híroldalaknak ad interjúkat, hogy ejj, milyen rossz társat választott...

[link]


Elfogult azért vagy, mert egyoldalúan a férfiak hibáját hozod csak fel és még a nők döntéseiért is a férfiakat okolod.


Miért nem próbálnak a férfiak jógázni és pszichoterápiára járni? Mindig valamit sportoltam. Általában futást vagy kondit, szóval egyszerű dolgot. Aztán elkezdett érdekelni a jóga is. Hát, 10-ből 9 nő, akinek említettem, azt mondta, hogy ne menjek jógázni, mert az a nőknek való és milyen melegnek tűnnék. Pszichológiai dolgokkal hasonló szokott lenni a helyzet, nézz körül az oldalon. Ha egy férfi akárcsak egy sima problémát leír, egy csomó nő egyből ugrik, hogy ő mekkora lúzer. Ellenben, ha egy nő leírja a problémáját, akkor egy csomó férfi segíteni akar.

Írtam: A nők és a társadalom által elvárt férfikép erős és hasonlók. Nem jógázós és pszichológiailag beteg.


És nem, a férfiak közül sem mindenki a piába menekül. Rengetegen a munkába, autószerelésbe, horgászatba, sportba és egyebekbe.


Igen, láttam már olyan képet, viszont valahogy sehol sem hallom azt, hogy bárki kiállna a férfiakat ért stressz, hátrányok és hasonlók ellen. Valahogy akármilyen téma előjön, csak a nők hátrányairól lehet hallani a médiában.

2019. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!