Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi lecsúszott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi lecsúszott, alkoholista, agresszív ember? Ezernyi nő életét keserítették meg. Lehet a nőkre sok mindent mondani, de ennyire ált. Nem süllyednek mélyre.

Figyelt kérdés

A sokat emlegetrtt Brad Pitt, Robert Downey, Van damme, Jonny Depp sem kivétel. [link]


[link]


[link]


Ők egytől egyik többszörös családapák. Aki nem ebbe a férfitipusba sorolható, kérem ne vegye magára, nem róla szól a kérdés. Aki a prostiticiót akarja felhozni ellenérvként, az ne tegye, teljesen más, mint ilyen őrültekkel együtt élni. Maximum szégyen.


2019. aug. 23. 23:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hatosnak: Mások hibáztatása



"Az alkoholisták és szerfüggők általában másokat tesznek felelőssé állapotuk miatt, mindig más a hibás. Ennek hatására a békés családi élet háborús övezetté változhat, de a konfliktusokért mindig valaki mást okolnak."

2019. aug. 24. 01:23
 12/19 anonim ***** válasza:

#11: Pont úgy, mint ahogy rengeteg nő azt, amit magának választott.

Sehol sem azt írtam, hogy az alkeszok húde király arcok. Azt írtam, hogy a felnőtt emberek saját maguk döntenek a kapcsolataikról. Ha valaki rossz párt választ és még a rossz kapcsolatban is nyel, akkor az igenis az illető döntése.

2019. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves tízes:

Jöttel a krvás példával. Ha te tudod, hogy világ krvája a nőd, nem veszed el vagy szakítasz vele. Ez stimt. De mi van ha nem tudod? Na ez a helyzet a függőkkel is, mint a hogy a cikk állítja, a balek nő nem vágja hogy rossz lóra tett.

Te ugyanúgy a férfi szemszöget véded szakadatlanul, am. ha te nem vagy is lyen miért magyarázkodsz? Nem rólad szól a kérdés. Abban igazad van, hogy szinte mindig a nők problémái vannak napirenden, a férfi problémákról szinte alig hallunk. De miért is?! Mert úgy ahogy írtad a férfinak kell erősnek lennie.

Mindenképpen változnia kellene ennek a nézetnek, én a szabad komunikációban és egyenjogúságban látom a megoldást. A férfiak is kérhetnenek szégyenérzet nélkül jogi és más fajta segítséget bántalmazó kapcsolatban. Sőt,nekem tetszene az is mint Írországban, kapjanak a nők és férfiak is anyagi kártérítést. A szóbeli bántalmazás vagy terror is bántalmazás. A sokszor ránk erőltetett társadalmi szerepek miatt nem lehetünk őszinték, és ez nagyon szomorú.

2019. aug. 24. 01:54
 14/19 A kérdező kommentje:

*Ha egy férfi akárcsak egy sima problémát leír, egy csomó nő egyből ugrik, hogy ő mekkora lúzer. *

Én mindig készséggel próbáltam segíteni a legjobb tudásom szerint, nyilván nem mindenki ilyen, és ha minden nap ugyanaz az agyzsibbasztó kérdés "mikor lesz már nőm? és társai nyomulnak, kissé zavaróak már már trollkodásnak tünnek, ilyenkor a türelem is fogytán van sokunknál...

2019. aug. 24. 02:21
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, és most tulajdonképpen mi a célod a kérdéssel?

Gondolom te is azon nők közé tartozol, akik azt élvezik olvasni, a férfiak mekkora szarok.

Szerinted ez a megoldás a problémádra?

Nem hiszem. :(


Szomszédomban van egy tipikusan jó példa, idegbeteg hülye nő, folyton őrjöng a kölkeivel, már a kinézete is egyszerűen irritáló. Reggeltől estig fel van b..va az agya(ahogy ő fogalmaz) és üvölt.

Csóri férje melózik egy tetű gyárban, kb semmi más öröme nincs, mint a pia.

És a hülye még így is szereti azt a rongy feleségét, én már végigkergettem volna a településen egy ásóval..


Amíg nem tudod milyen aljas, szemét, ostoba, számító nők vannak, addig ne bántsd a férfiakat.


Nyilván te férfiakat keresel, nézel, tőlük kapod a visszajelzéseket, amik valószínűleg nem jók. :(


Próbálj inkább fejlődni, és olyan embert keress, akit el tudsz fogadni. Jó emberismeret nem hátrány.


Színészeket meg valóban kár felhozni példaként, nagyüzemben drogoznak a stressz miatt, rengeteg ilyen riport, cikk van.

Dolgoztam színházban, tudom mik mennek az öltözőkben...


A normál emberek meg azért isznak, mert....kilépni nem akarnak a kapcsolatból, akaratgyengék, szeretik a családjukat, csak épp nem bírják elviselni őket.

Nem a pia a megoldás, az 100%

2019. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%

Én 2003 óta foglalkozok ezzel a témával. Már hobbimmá vált az ismerőseim életének a feltérképezése. Kérdező! Tudod mi az érdekes? Az, hogy a párkapcsolatok döntő részében a férfi udvarol, a férfi rendeli a nő alá magát. Ez valahol érthető is. Pl. a kollégáim, ez kb 20 ember, nagyrésze férfi, és kivétel nélkül rossz, vagy egyáltalán nem működik a szexualitás a házasságukban. 35-55 éves emberekről beszélek. Ezek a férfiak nem lettek alkoholisták, a többségük a munkába vagy a hobbiba menekült. Horgászat, kerékpár, modellezés, kertészkedés, sőt, jó páran online számítógépes játékokat nyomják, elég aktívan. Egyszerűen belefáradtak abba, hogy próbáltak kedveskedni, udvarolni, de állandó elutasítást kaptak cserébe. Szóval az esti program nem a bensőséges együttlét, hanem lövöldözés a gépen, a feleség meg már este 8-kor elmegy aludni. Remek.


Ami meg egyszerűen borzasztó, az meg az, hogy ha egy férfi gondoskodó, rendes, odafigyel, udvarol, nem dominálja le a feleségét, akkor a férfiből egyszerűen egy házmester lesz. Ami ugye már nem vonzó. Viszont annyira értékes, hogy jól jön a háznál.


Az ismerkedési szakasz első hónapjában már simán lejön a kép mint a férfiről, mint a nőről. Egy alkoholista és agresszív ember nem tudja titkolni, sőt nem is akarja. Csak akkor még ez nem számít, mert végre van egy jó pasim. Sőt, ettől még férfiasabb. Az egoista hozzáállás meg már egy hét alatt a felszínre tör. A legjobb terep erre a szex. Ott mindenki olyan, mint amilyen legbelül.


Szerintem a gond azzal van, hogy a nők sosem tudják mi a jó, a percnek élnek. Rengeteg hibát követnek el, amiért a felelősséget nem vállalják. A többség ilyen. Mert ugye kell a KAN, kell a domináns macsó, de kell az érzéki szerető, kell a biztonságot adó gondoskodó kéz, kell az intelligencia...egyszerre kell minden.


Akkor most visszakérdezek: a nők mit tudnak adni cserébe? Szóval a többség mit tud adni? Főleg úgy, hogy sosem láttak egy jó női mintát, az életük értelme a saját egójuk? Tehát kapnak egy értékes férfit, kifacsarják, megtapossák lelkileg, aztán kb. a kuka mellé dobott banánhéjjal teszik azonos értékűvé. Aztán magasról tesznek hogy mit is érez, használják mint szolgát. Nem, nem kell itt nagyvilági emberekre gondolni, Terike a 8. emeletről ugyanezt csinálja Pistával, majd amikor Pista inkább lemegy a sorstársai közé a sarki kocsmába, egyből megbélyegzik hogy alkesz.


A nők talán legnagyobb hibája, hogy már nem is akarnak otthont, nem is akarják az otthon melegét(gyengébbek kedvéért, nem akarnak nyugodt, barátságos és önzetlen lelki nyugalmat, nem akarnak lelki társai lenni a férfinak), persze ezzel szemben minden kellene egy férfitől.


Érdemes beszélgetni értelmes nőkkel, anyákkal, nagymamákkal. Most nem a tüzet akarom szítani, de a többség egyértelműen a nőket hibáztatja a ma kialakult helyzetért, és teljesen jogosan ész érvekkel alátámasztva.


- lusták

- egoisták

- önmegvalósítók

- könnyűvérúek


Emellett már törvényileg is akkora hátszelet kapnak, hogy ez unfair.


A rossz hírem az, hogy évről évre csak romlani fog a helyzet.


Aztán még most megválaszolom a kérdésedet is.


Ha ennyi könnyűvérű, magukat a női szexuális szabadság szószólóinak tartó nő, azaz orrba-szájba mindenkivel kefélő nő van, akkor a férfiak miért is törjék magukat?


Ha ma teljesen átlagos az, ha egy 30 éves nőnek 30+ szexpartnere volt, akkor még mi a kérdés? A nők nekem mindig is a tisztaság, a béke, a lélek megtestesítői voltak, akkor most mit szóljak hozzátok, amikor ezeknek e a tulajdonságoknak pontosan az ellenkezőjét látom, már lassanként mindenhol? Agyontetovált, kivagyok-mivagyok, nagypofájú, szétkefélt női hegyek, majd ezek mellett önbizalomhiányos, gátlásos, lelki beteg nők halmaza.


Aztán ezek után azt kérdezed, miért ilyenek a férfiak?


Hát azt kell hogy mondjam, ide vezetett egy szándékosan félrevezetett női egyenjogúság. Az egyenjogúsításokkal egy a baj. Bármelyikkel is. Azok kivétel nélkül úgy zajlanak le, hogy kinyitják a ketrec ajtót, és viszlát. Ahhoz hogy valaki élni tudjon a jogaival, a kötelességét is szem előtt kell hogy tartsa. Jaaa, hogy ez már nem megy.


Így hát az van amit látsz.

2019. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen felesleges volt feltenned itt kérdést.

Ha olvasod ezt a rovatot többször is, akkor tudod, hogy férfiakról tilos rosszat írni, mert rögtön idesereglenek a lúzerek és szétszednek, sőt! rengeteg lábtörlő nő is jön és írja, hogy jaj, ne bántsd a férfiakat, brühühühü. Ha a nőkről írnak ki rosszat és valaki odamegy és visszakérdez, hogy hát de a férfiak, stb? Akkor is szétszednek, hogy itt most nem a férfiakról van szó, tegyél fel külön kérdést róluk, ha akarsz... És akkor a kör bezárult.

Szóval tanuld meg, mindig minden a nő hibája. A férfiak szentek, szegények el vannak mindig nyomva, mert róluk senki nem beszél.

Jut is eszembe. Írta itt valamelyik lúzer, hogy csak a nőkről szólnak a hírek. És? A nők tettek érte, hogy legalább valamennyire figyeljenek rájuk. A férfiak tettek érte? Nem hisztikézni kell (tipikus férfi tulajdonság) hanem létrehozni egy férfi gitt egyletet, aztán álljatok ki magatokért bmeg! De az nem megy, mert az összes férfinak nem nevezhető kisgyerek csak sír és mindig a nőtől várja a megváltást, mindent. Ahogy az beléjük lett nevelve. Jaj szegény pici fiúcska, jaj jaj. Majd anyu megvéd... Aztán később majd a feleség megvéd meg kiszolgál. Ezért vagytok ilyen nyámnyila pojácák. Lassan a nőkben több spiritusz van, mint bennetek.

Mint írtam lúzerek vagytok. Egy igazi férfi tesz magáért, nem menekül alkoholba, nem agresszív. Ja... Nők hibája. Persze.

2019. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi "társadalmi elvárás" stressz, semmi.

Csak apránként csúsztak bele, mint a legtöbb kocsmatárs.

Aztán kinek milyen háttere volt, olyan sebességgel csúszott le.

Én lassan, de elég mélyre, de legalább nem voltam se keserű, se agresszív.

2 nehéz év volt kijönni ebből, de legtöbbjüknek nem sikerül.

2019. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17-es. Mi van? Besértődtél? Na és a nyámnyila férfiakat ki nevelte annak? Vagy ki nem nevelte embernek őket? Egy csomó otthonból hiányzik a tűz melege, mert hát anyuci inkább önmegvalósít, vagy fontosabb neki hogy ne 52kg legyen, hanem 50. Nézzél már szét könyörgöm! Én azt sem tagadom hogy rengeteg semmirekellő, céltalan fiúka meg pasi tengeti az életét, akiknek az az életük, hogy szedessék a szemöldöküket, meg hogy 52-es legyen a bicepszük? Na de tudod hogy miért? Mert ez kell a nőknek? A PASI, a nagybetűs KAN! Hol érték már az, ha csendesebb vagy, esetleg becsületes, céltudatos, és átlagos módon élsz? Ó, hát ez unalmas, papucs, semmi, nulla.


Itt van nektek nőknek a szabadság, olyan pasit választotok amilyet csak akartok! Bármikor, bármennyi közül válogathattok, és a többségetek meg is teszi! Jaaaaaj szegény nők, akik még 40 felett is hajadonok, mert hát nincs normális férfi. Aztán akiket meg beválasztotok, az meg mind lusta, buta alkoholista. Jajjj ti szegények! Ha meg sikerül első látásra egy jónak tűnő parti, abból meg 1-2 év múlva agresszív alkoholista lesz, jobb esetben meg unalmas pincsikutya.


Hmmmm, akkor hol vannak a 185cm magas, sportos, sármos, humoros, gazdag plasztikai sebészek, és multi cégek vezetői akik csak rátok várnak?! Ők is milyen szemetek már, hogy nem törik magukat a kegyeitekért, főleg a tiédért.


Kicsit átgondoltam az ismerősi körömet, aztán arra jutottam, hogy kb. 200 ismerősöm között nem igazán van alkoholista, lusta, buta ember. Woaaaoo! Ezek szerint az összes Magyarországon élő normális férfi az én ismerősöm. Micsoda szerencsés ember vagyok!


Nálam egyszerű a kérdés megválaszolása, nemektől függetlenül: A magyar ember egy örök vesztes, prosztó, anyabaaaszó, gátlástalan paraszt. Nagyon egyszerű belátni mindezt, meg kell nézni az ország "elitjét", vezetését. Aztán le kell menni utca szintre, ugyanaz pepitában. Sír a magyar szája, bocsánat, sír a tah0 magyar szája, hogy nem repül bele a sültgalamb, ha meg igen, nem jó a fűszerezése. Rosszak a párkapcsolatok? Ennyi tah0 paraszt között, bizony ám szenved a normális kisebbség. 100 nőből 80 használhatatlan, 100 férfi közül 80 használhatatlan mint társ.


Van még kérdésed?

2019. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!