Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet bántás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bántás nélkül szépen közölni egy férfival, hogy nekem kevés a testi együttlét?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt,de nekem kevés a szex. Szeretném tőle szépen megtudni, hogy ilyen alapból, hogy más barátnőivel is csak ennyi volt az igénye? Én nem vagyok ehhez szokva idáig minden pasim állandóan azt csinálta volna, meg alapból mindig minden pasinak nagyon be jött az alakom stb és most nem tudom ezt a helyzetet mire véljem

2019. aug. 25. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 3


Elmesélnéd, hogy a kérdés szempontjából miért lenne releváns, hogy te mit bírnál (állításod szerint)? :D Kit érdekel?

2019. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már most bukott a mutatvány. Ha egy pasi a kapcsolat kezdeti szakaszában nem akar egyfolytában dugva tartani, akkor később még ócskább lesz a helyzet. Csak szóltam...
2019. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!