Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor végzős középiskolások/g...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor végzős középiskolások/gimisek voltatok, hány olyan osztálytársatok volt, aki már elköltözött a szüleitől, és életvitelszerűen együtt élt a párjával? Fiú vagy lány volt az illető?

Figyelt kérdés

1. vagy közös albérletben


2. vagy a nálánál valamivel idősebb, jövedelemmel rendelkező párja lakásába


3. vagy a párja szüleinek házába



Ti mit szóltatok ehhez az osztályban, beleértve az ofőtöket is?


És az illető osztálytársatoknak voltak-e nehézségei emiatt (kevesebb idő, energia, kedv a tanulásra, bulira, barátokra)?



2019. aug. 26. 01:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen sem volt.
2019. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Egy lány volt, aki ha jól tudom a nálunk pár évvel idősebb barátjához költözött annak testvérével közös albérletébe. Alapvetően normális, szerető családja volt, de mindig is lázadozóbb, önállóságot akaró lány volt. A kapcsolatuk tudtommal ezután is jó maradt a szüleivel, a tanulmányain és baráti kapcsolatain sem látszott változás, szerintem sokan nem is tudták, hogy ott lakik.

Azóta négy év telt el, egyetemre ment, jól halad vele, és úgy tudom még együtt vannak a sráccal.

2019. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki otthon elt.
2019. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk nem nagyon voltak prolik. Az egész iskolában nem hallottam ilyenről, mondjuk egy jó gimibe jártam.
2019. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lett volna bárki is, aki nem a szüleivel élt. Olyan viszont igen, aki már akkor is együtt volt azzal a fiúval, akihez most ment hozzá.
2019. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Most annyival könnyebb, hogy kapott önkormányzati bérlakást, meg összeállt valami apja korú pasival, és együtt nevelik a gyereket."


de ha ez több mint 20 éve történt, hogy szült, akkor hogyhogy együtt nevelik a gyereket???

az a "gyerek" már rég felnőtt lehet, huszonéves, és saját gyerekei is lehetnek...

2019. aug. 26. 14:23
 17/21 A kérdező kommentje:

# 10 ez a középiakola utolsó évében volt, hogy elköltöztél, vagy érettségi után?


ha még sulis voltál, mennyire volt az elején nehézkes háztartást vezetni, mellette tanulni?

2019. aug. 26. 14:27
 18/21 anonim ***** válasza:

Én tavaly végeztem.

1 olyan lány volt aki elköltözött a nála 11(?) évvel idősebb párja házába. A házt a férfi valahonnan örökölte. Amúgy már nincsenek együtt.

2019. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Bennünket nem érdekelt hol élt, egyikünk sem csámcsogott ezen. Annyit tudok, hogy neki sokkal nehezebb volt így az élete, ugyanis a férfit ő látta el, bevásárolt neki, főzött rá majdnem mindennap, állandóan takaríthatott utána, állandóan mosott, vasalt. Sokat panaszkodott.
2019. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

# 19 és az osztálytársad az érettségi évében, 12. osztályosként költözött a párjához, vagy már 11.-esként?


Kihatással volt a jegyeire, amit írtál, hogy ennyire lekötötte a házimunka? Bejutott például egyetemre, gyengébbek lettek az érettségi jegyei?

2019. aug. 26. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!