Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónapja vagyunk együtt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja vagyunk együtt de nem érzem, hogy akarna. Akkor miért van velem?

Figyelt kérdés
Most lesz szerintem úgy 3 hónapja, hogy ismerjük egymást. Június 14-én volt az első randink. Ismerem már az egész családját, a barátai közül is ismerem akivel találkozott azóta és el hívott. Alszunk egymásnál, heti 2 tali fér bele jó esetben 3 ritkán 4. Én is ő is dolgozunk. Ami leginkább zavar, hogy napközben mikor dolgozik nem is ír, felhívni isteni csoda ha hív, mióta ismerem csak messengeren keres. Ritkán ha nem válaszolok akkor rám csörög, hogy jönne és írt de nem láttam. Szeretném ha fel hívna csak úgy, minden ok nélkül mint minden normális pár. Amikor kettesben vagyunk, illetve ha nem akkor is mindig megfogja a kezem, puszil mások előtt is, de viszont a szex olyan, hogy idáig 3x volt abból egyszer sem tudott el élvezni. Általában amikor együtt voltunk előtte volt iszogatás is. De csomószor annyira fáradt, hogy szinte azonnal elalszik. Ezt sem értem. Kérdeztem mi baja azt mondta semmi, higyjem el de egyszerűen nagyon fáradt. 30 éves, remélem ez azért fog változni. Úgy érzem 3 hónap után halál szerelmesnek kellene lennie, minden pillanatban velem kellene, hogy akarjon lenni, illetve úton útfélen szexelni. Most akkor ez sosem lesz olyan igazi szerelem?
2019. aug. 22. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát annakidején , mi a párommsl heti 3-4x taliztunk, de akor szinte mindig volt szex, pedig én is dolgoztam, ő is. Ha már most fáradt, mi lesz vele később??
2019. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez amúgy mit jelent : “Általában amikor együtt voltunk előtte volt iszogatás is.”

És 3 hónap alatt jólértem csak 3x szexeltetek és egyszer se ment el?

2019. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Impotens


Anya -baba kötödesi zavar(az egyike az egyeb mas psziches fejlödesi zavaroknak) okozza amikor felnöve a ffiak egy hanyadànak nem vagy nagyon nehezen több oras "tornazas"vergödes utan megy csak a szex


Tudja jol szerintem. Eltitkolta.

2019. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Ne vedd sértésnek, de szerintem nem vonzódik hozzád. A lelkedet szereti, de a testedre nem tud felizgulni. Én is akkor viselkedtem így, mikor ez volt a helyzet. Pl exemmel 1 hónapig voltam együtt, mert minden klappolt közöttünk, viszont mikor megláttam ruha nélkül..és volt rajta jópár kg felesleg, amit addig takart a ruha, egyszerűen nem tudtam volna vele szexelni(egyszer feküdtünk le, mert nem akartam megbántani). Szóval szerintem beszélj vele erről.
2019. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az alakommal semmi baj nincs, nem vagyok öntelt de minden férfi utánam néz az utcán. Formás a fenekem vékony derekam van. És 48 kg vagyok. Lehet nem jön be neki de akkor miért van velem.?
2019. aug. 22. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#5

Akkor viszont tuti impotens :D

2019. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez hogy kinek mi jön be.. oké, hogy te rendben vagy magaddal, ez jól is van így, de attól még lehet, hogy őt valamiért mégse hozod úgy lázba. Szerintem se okés hogy ennyi idő alatt csak ezt a mennyiséget és minőséget tudta produkálni. Vagy alapból is ilyen, hogy nem igényel sok szexet (nagyon ritkán, de hallani ilyet is), vagy pedig inkább csak szeretne haladni az életben, egy párral egyszerűbb megvalósítani a dolgokat és így elvan veled. Ez utóbbit nevezhetjük társnak, vagy szimplán nagyon jó barátnak. Kb szerintem most ilyen funkciót töltesz be nála. Beszélgess vele erről, mert ha jól sejtem az egyértelmű, hogy te nem erre vágysz, és így nem is fogsz sokáig mellette maradni.
2019. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Ja, lehet, hogy mondjuk a csávónak inkább a telt nők jönnek be. Csak kérdés, hogy akkor miért kezd vékonnyal.

2019. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem is a testeddel van problémája, hanem egyszerűen nem szerelmes és neki kell hozzá az is. Ha most ez van, hova változna? Találkozhatnátok akkor is, amikor ki van pihenve, de úgy néz ki, ennyire sem érdekli. Az meg fura, hogy innia is kell hozzá, hogy rádmásszon.
2019. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az előző barátommal érzelmileg nagyon jól megvolt az összhang, de testiség terén egyszerűen nem passzoltunk össze, illetve neki voltak merevedési problémái is. Többek között ezért is szakítottunk.

Azért a testiség része sem árt, ha megfelelő mindkettőtöknek, mert kihat a párkapcsolatotok többi területére is. Ha az ágyban nem működnek a dolgok, akkor más se fog.


Egyébként iszogatás után a férfiak nehezebben mennek el, az alkohol azért befolyásolja ezt a részét is. Nem tudom mikor volt az első szeretkezés, de azért egy átlag pasi többre vágyik mint 3x a 3 hónap alatt.


Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ha nem izgul fel rád vagy valami problémája van, akkor valószínűleg nem ő az igazi, jó lenne vele erről beszélni minél előbb, nehogy úgy járj mint én.


28/N

2019. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!