Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha a parotok ezt mondana?

Figyelt kérdés

Azzal nyaggat hogy toroljem le facebookrol azokat a srácokat akikkel regen kavartam. 2rol tud akikkel viszonyom volt, mert a tobbit inkább el sem mondtam.

Azt keri tolem, toroljem le oket. Az egyiket meg ertem, mert szoktam vele beszélgetni szexrol, amit kiszoktam torolni, de van amikor egy uzi pont akkor jon tole amikor azt a parom is latja.

A masik fiuval nem ertem mi a problemaja, vele nem beszelek mar. En azert se torlom le oket, de mar veszekedések is vannak emiatt.



2019. aug. 26. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Orulj neki hogy nem dobott ki egybol. Miert nem torlod le oket? Minimum tisztelet lenne hogy kizarod a multadat a jelenlegi kapcsolatodbol, ha megkert ra... szerintem
2019. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

“ mert szoktam vele beszélgetni szexrol, amit kiszoktam torolni”...

Ja. Hát világos. És miért beszélgetsz te az exeddel a szexről? Tanácsokat osztogatsz neki ? :)

2019. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha meglátta,hogy szexről irogattok egymásnak akkor nem csodálkozok.
2019. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem ex, csak 1-2 szex volt. Es a szexrol valo beszelgetest nem latta meg, csak azt hogy irta a srac hogy "amugy nem talizunk"....
2019. aug. 26. 12:08
 5/18 Hellmano ***** válasza:
34%
Az a baj a nőkkel, hogy a legtöbb a párja mellett csak "szexről írkál" ex-ekkel meg idegenekkel... nem megcsalás, de azért na ,így bízz egy nőben, mindig ravaszabbanak kell lenni náluk! (mennyi házas meg 5-10 éve együtt élő nőt dugtam én meg jajjjajjj).
2019. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Undorító a viselkedésed. Megalázod a párod. Ráadásul olcsó kis nő vagy.

Remélem benő a fejed lágya, különben mindenki ki fog dobni mihelyst lesz egy olyan, aki érdemes arra, hogy szeressék.

2019. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked fontosabb isminek maradni facen ilyen semmit se jelentő pasikkal, mint az, akivel kapcsolatban vagy, akkor ideje ezt a kapcsolatot szépen lezárni.

De nem fogod, mert kapcsolat függő vagy. (Így hívjuk azt, aki ilyen változatos módokon tudja magát megalázni, hogy minden nap fax legyen benne. 🤷‍♀️)

2019. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Te tényleg nem érted? Hahó ébresztő! Szexről beszélgetsz...
2019. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Van párom, 1-2x ismerösöm is facen. De semmit nem kommunikálok velük, pláne nem szexről. Ha ezt kérné megtenném, illetve oda vissza müködik nálunk. Örülj h nem rugott ki,bár nem értem minek vagy kapcsolatba ha kitörlöd és mással beszélsz a szexről... nem igaz h ennyire csitri vagy h nem érted a problémát!
2019. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem latta a szex temat, nem tud róla, ertitek?!
2019. aug. 26. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!