Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha a parotok ezt mondana?

Figyelt kérdés

Azzal nyaggat hogy toroljem le facebookrol azokat a srácokat akikkel regen kavartam. 2rol tud akikkel viszonyom volt, mert a tobbit inkább el sem mondtam.

Azt keri tolem, toroljem le oket. Az egyiket meg ertem, mert szoktam vele beszélgetni szexrol, amit kiszoktam torolni, de van amikor egy uzi pont akkor jon tole amikor azt a parom is latja.

A masik fiuval nem ertem mi a problemaja, vele nem beszelek mar. En azert se torlom le oket, de mar veszekedések is vannak emiatt.



2019. aug. 26. 11:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A kerdes teljesen ertelmet vesztette! Nem a beszelgetes temaja a lenyeg! Hanem hogy ti mit szolnatok ha a parotok toroltetni akarna veletek ismerősöket, csak mert regen volt köztetek dolog....
2019. aug. 26. 13:17
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tenném, hogy törlöm őket. Igaz, enélkül se ismerősöm egyik exem se, dugópajtikat se tartottam soha, és nem csacsogok szexről.

Te próbáld meg arra megtalálni a választ, hogy neked miért ennyire nehéz őket törölni? Inkább kiharcolod, hogy szakítson veled a pasid. Minek vagy vele, ha ennyit sem jelent?

2019. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Anélkül törölném, hogy kérne rá. Ha egyszer komoly kapcsolatban vagyok, akkor gondolom én is komoly vagyok, az pedig, hogy a lehetőségeimet próbálgatom a pàrom helyett, az minden, csak nem komolyság.

Ha megbeszélték, hogy ez köztetek komoly, családdal, gyerekekkel stb, akkor ezt fejezd be kérdező, ha meg csak összejártok, jólérzitek magatokat amíg jólérzitek magatokat, akkor meg nyugodtan pöröghetsz is.

33/f

2019. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
MINEK vagy kapcsolatba, ha nem elég jó a pasid? I***A! Remélem megtudja azt ki**sz mint macskát sz@rni
2019. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem törölnék senkit. Nekem nagyon nem fér bele az ilyesmi.
2019. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy meg javaslom, hogy állítsd be, hogy mások csak a közös ismerősöket lássák.
2019. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor törölném ha én is úgy látnám hogy igaza van és jobb törölni, de ebben megbízik bennem, és általában egyetértünk hogy kiről mi a véleményünk. Csak azért mert valamikor jártam az illetővel és néha csetelünk nem kérné hogy töröljem tiltsam ilyesmi. De nem is beszélnék szexről ex-szel olyan értelemben max ha valamit elmond hogy barátnőjével szakítson e vagy mik a gondok, de nem flörtölés céllal.
2019. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Neked nincs párod, kérdező. Majd akkor lesz, ha amikor együtt leszel valakivel, nem a telefont buzerálod, hanem egymással foglalkoztok. Az meg, hogy más pasikkal üzengetsz, egy párkapcsolatban minősíthetetlen.
2019. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!