Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megértetni a férjemmel, hogy ez így nem hoz lázba?

Figyelt kérdés

Állandóan szexet akar. Ami nem lenne baj, csak szerinte úgy kellene működnie, hogy megkérdezi, hogy bekapod és nekem már tocsognom kellene. Vagy megfogja a mellem és nekem máris ugranom kellene. Olyan sokszor elmondtam már, hogy nem csak előtte kellene velem foglalkozni. Megbeszéltük tavasszal, hogy tavaly nyáron elmaradt, hogy csak ketten menjünk valahová, strandra, sétálni a kutyával, megenni egy lángost, megnézni egy filmet a moziban, bármi. Ugyanis a gyerek a nyár nagy részében nincs itthon hétköznap. Közölte, nehogy azt gondoljam, hogy ő utazik 100 kmt egy mozi miatt. A séta hülyeség, lángost csináljak itthon, fürdőbe nem mentünk. Eltelt a nyár, kezdődik megint a hajtás, megint nem voltunk kettesben sehol. És évek óta ezt mondom neki, hogy nekem ilyenekre van szükségem, hogy feltöltődjek.

Mostanában már egyre többször vagyunk együtt, mondjuk heti 2-3szor, szemben az eddigi 1-2 havi szexszel. De ez sem elég. Neki naponta kellene, egymás után legalább kétszer. Ha megjön, akkor meg igazán lesz..phatnám, vagy kiverhetném neki. És mindezt úgy, hogy a felvezetés az, hogy bekapod? Mondtam neki reggel, hogy a prostik működnek így, levetkőzik,5 perc alatt lerendezi, odaadja a pénzt és mindenki boldog. Kérdezte, hogy én mitől jövök lázba. Most minden alkalommal, kéthavonta mondjam el, hogy a mindennapokban is foglalkozzon velem? Hogy ha reggel odabújik, akkor ne az legyen, hogy 1 perc múlva már tapogat és ott is jön a kapd már be egy kicsit. Úgy, hogy a gyerek a szomszéd szobában ébred és hamarosan beront hozzánk? Miért kell egy felnőtt férfinek ilyeneket állandóan elmondani?


2019. aug. 28. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
mert csak szextárgynak néz téged,kedvesség szeretet feléd már nincs.bárkit dugna.önzö,nem kicsit.
2019. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1000-szer elmondhatod csak az ő élvezete érdekli,tuskó a javából.
2019. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot! :)
2019. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor, mikor szex van, figyel rám, hogy én is elmenjek.
2019. aug. 28. 09:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Meg amúgy tudom, hogy nem tetszem neki. Felszedtem jó pár kilót és így ő már dagadtnak tart. Ezt érezteti is, el is mondja, sőt,a vékony csajokat meg is bámulja még a jelenlétemben is. És mindig ezt érzem, hogy szex közben is azt figyeli, hol vagyok vastagabb, mint az ő elképzelésében van.
2019. aug. 28. 09:59
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
egy élmény lehet vele...
2019. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy igazi bunkó a párod.Lassan odakrültök,hogy csak annak leszel jó,hogy kiélje a vágyait.Próbálj meg ezen változtatni.
2019. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Derwer ***** válasza:
0%

Az szexuális igényeket illetően, akár a feleségem is írhatta volna rólam. :D


Márpedig el kell mondanod többször is neki, elmagyarázva, hogy neked mi kellene a feltöltődéshez és ha nem vagy kimerülve akkor több kedved lesz a szexhez is.


Itt azért mindenképp javaslom, hogy valami konkrétat is ígérj be, mert a "lehet hogy lesz valami, de lehet hogy nem" az kb ekvivalens a mostani helyzettel, így minek tenne érte az ember pluszba.


Illetve bizonyos mértékű kiszámíthatóság is sokat javíthat a hangulatán (ami pozitív odafigyelésként lecsapódhat nálad) ÉS csökkentheti a valós szexuális igényt. (engem zavart, hogy sose tudhattam, hogy másnap vagy két hét múlva lesz a következő ezért folyamatosan nyomultam)


31F

2019. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, mondjam meg neki, hogy mindig kedden és pénteken lesz szex?
2019. aug. 28. 10:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt mégis hogy? Én pont az ellenkezőjével lennék bajban, hogy hogyan kell az ilyesmit kezdeményezni mégis? Sosem mernék semmit sem kérni, max remélni, hogy egyszer lesz valami, ha meg nem akkor "magad uram". Bár én minden témában így vagyok.
2019. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!