Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megértetni a férjemmel hogy komoly problémák vannak vele?

Figyelt kérdés
Egy agresszív,okoskodó,indulatos emberről van szó.Amikor 5.-éve megismertem,nem ezt az oldalát mutatta.Akkor egy kedves,ragaszkodó,kompromisszum képes embert ismeretem meg,és miután odaköltöztem hozzá,falura, akkor mutatta meg az igazi arcát.Próbáltam,indulatosan,türelmesen,nyugodtan..de egyszerűen,sehogy sem látja be,hogy vele van a gond.pl:mindent össze szed amit talál az utcán akár kuka mellett is, és eladja,nekem ez nagyon ciki,ő kőműves egyébként.Én egy értelmiségibb családból származom,ő sajnos egy,munkásabb családból,én a korai kötődés híve vagyok(gyerek nevelés)ő meg az utca nevelésével ért egyet... nagyjából.Ha elesik a gyerek én nem mehetek oda hozzá,ha csak ő nem úgy ítéli meg,hogy nagyot esett a gyerek.

2016. jún. 14. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Magaddal értesd meg, hogy rosszul választottál.
2016. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Hogy a viharban lehet így megalázkodni???1 percig nem maradnék ilyen idiótával.
2016. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fogja megérteni, az ilyen embernek nem lehet megmagyarázni, csak ha pofára esik és már túl késő, akkor fogja a fejét.


Költözz el egy időre és mondd meg neki, hogy ha nem veszi észre magát, akkor már vissza se mész!

2016. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem veszi észre magát"


Ha észre is venné magát, az kb. 1 hétig tartana, utána minden kezdődne elölről.

2016. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
NAmost...az, hogy egy férj nem tökéletes az egy dolog...Az enyém is tud néha nagyon idegesítő lenni. Megváltozni nem fog, el lehet dönteni, hogy akkora a baj, hogy elhagyod, vagy megpróbálod elfogadni, hogy ő ilyen..De azért ott álljon meg a menet, hogy nem mehetsz oda a gyerekhez...Nekem ilyet mondana a férjem szerinted hol érdekelne, ha látom közben a síró gyereket? Mégis miért nem csapod ilyenkor tarkón egy péklapáttal? Mondom ezt talán azért ilyen indulatosan, mert én is anyuka vagyok, és ez számomra felfoghatatlan.
2016. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Bocsánat, én itt úgy látom, mindkét oldalon van probléma. Például, hogy te lenézed a munkás származását, amiről viszont már akkor is tudtál, mikor hozzámentél. Gyereknevelési elveitek sem egyeznek eleve. Ti nem beszélgettetek ezekről még a házasság tervezésekor?

Igen, ő is hibás, lehet, hogy nem könnyű ember, de azon is el kellene gondolkoznod, hogy te miben döntöttél hibásan. Lehet, hogy ez a házasság elhibázott lépés volt a részedről.

Amúgy az előttem szólóhoz csatlakozva, azt meg végleg nem értem, hogy ilyen szinten hogy befolyásolhat egy anyát, hogy ne merjen(?) odamenni a gyerekéhez? Oké, ha nincs nagy baj, nem muszáj ajnározni, de azért csak megnézi már az ember, hogy mi van. HA ilyen agresszív, hogy uralja az életedet, akkor ez egy elég egyoldalú kapcsolatnak tűnik, és megértetni aligha tudod vele a hibáit, ha ő nem látja annak őket.

2016. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak...nem nézem le,sőt szimpatikus volt,hogy ezermester,mindent megjavít,mindenben meglátja a pénzt,de egy ponton túl már ciki... és azt írtam,hogy akkor mehetek oda ha ő úgy ítéli meg,de ha sír akkor nem mondja azt hogy ne menjek,le is csapnám,csak unom,hogy minden megnyilvánulásomat lepontozza.
2016. jún. 14. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Pfuu. Teljes ellentéte vagy mindenben. Mit keresel egy ilyen ember mellett? Őszintén válaszold meg, ne nekünk, magadnak!
2016. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fru_ ***** válasza:

IDE hogyan sikerült eljutni?

"én nem mehetek oda hozzá,ha csak ő nem úgy ítéli meg," - ne arra koncentrálj, hogy miként tudnád kizökkenteni a neveltetéséből, hanem arra, hogy te is egy ember vagy, szabad akarattal, oda mész ahova akarsz, - főleg, ha az a síró gyereked.


Max majd ő is feltesz egy kérdést, hogy hogyan szoktassa vissza a felségemet kutyába? - és akkor majd jól lehülyézzük.

2016. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!