Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati válság? Depresszió?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati válság? Depresszió?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég nehéz helyzetben érzem magam.

Több, mint 1 éve vagyunk együtt párommal, és nem tudom, mit kezdjek a következő helyzettel.

Így kezdőtött: tavaly nyáron a munkahelyén elbocsájtások voltak, őt is elküldték, de kapott egy jó vaskos végkielégítést, így 5 hónapig pihent, elvolt. Interjúkra utált járkálni, de muszáj volt, mert a pénz ugye nem fán terem. Idén elkezdett dolgozni végre egy helyen, ami ugyna jól fizetett, de utálta, a főnöke manipulatív pica volt, így eljött a próbaidő utolsó napján, talált hamar egy másik munkát, amit szintén utál, és kihatással van rá. Komfortzónából kilépés, folyamatos utazás, megterheli. Ezt meg is értem. Na de hogyan kapcsolódik ez a párkapcsolathoz? Úgy, hogy folyamatosan boldogtalan, nem találja a helyét, nincs energiája, nem lelkesül semmi iránt, sokkal többet iszik, ha kimarad éjszakára barátaival akkor a sárga földig leissza magát, ha kettesben vagyunk egyre több a feszkó, együtt szórakozni nem is tudunk, mert látom rajta, hogy nem tud felszabadulni (ha ottvagyok)... Pórábltam is erről beszélni vele, elküldtem pszichológushoz, természetgyógyászhoz meg mittudomén hova, igyekszem én is minden nap beszélgetni vele az érzéseiről, de közben én is munkát váltottam, és nincs elég energiám már ezt az egészet a hátamon vinni. Depressziós lenne? Azt szeretném, hogy újra tudjunk minőségi időt együtt ölteni, hogy többet szexeljünk, hogy legyünk újra bolondos pár, akik mindnehol jól érzik együtt is magukat. Ezt is elmondtam neki, válasz: túl sok helyen kell az elvárásoknak megfelelni, keressek mást... whá. Oké akkor váltson munkát, mit szeretne csinálni? Hát neki mindegy, csak jól érezze magát a csapatban.... Emberek kezdek begolyózni, valaki tud tanácsot adni? Mentetek, éltetek át hasonlót? Bocsi a hibákért, de csapongok a gondolatokban.......



2019. aug. 28. 12:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, 26 (én) és 35 évesek vagyunk. Minden este próbálok vele az érzéseiről beszélgetni, hogy hogyan lehetne változtatni, együtt, a segítségemmel próbálom támogatni, de egyre csak kezdek elfáradni..
2019. aug. 28. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:

35 éves férfiként egy munkahelyváltásba nem kellene így belerokkanni. Pihenni, váltank pedig volt fél éve.


Képezni miért nem képzi át magát?

2019. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát... nem tudom. Én ennyit sem tudtam volna megtenni, mint te... :O Nem szabadna ennyivel letudnia, hogy keress mást... ha nem érzi jól magát, neki is törnie kéne az agyát rajta, hogy hogyan lehetne jobb, nem csak neked.
2019. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy akkor váltson szakmát, nézzünk valamit: á majd a következő életemben.. Oké. Akkor beszélj a managerrel, hogy ez a pozi a sok utazás miatt neked annyira mégsem való, biztos, hogy fognak tudni találni házon belül mást: áá, nem akarom, hogy azt higyjék, hogy egyből feladom?? Ez nem feladás, nem fog kudarcot vallani csak azért, mert egy pozi nem jön be neki, és szinte biztos, hogy tudnának neki találni valami mást....
2019. aug. 28. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem èn kapom a " legnépszerűbb hozzászóló" címet....de szerintem ,amellett hogy azt se tudja mit akar, már veled se szeretne lenni.

De tegyél jót velr,engedd el a kis kezét, ne húzzon magával lefelé.

2019. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezen mar en is gondolkodtam, hogy ideje akkor tovabb allni, mert nincs meg vele mar ez az erzelmi biztonsag. Minden hetvege elott rettegek, hogy na vajon most hogy fogja magat erezni? Mennyire lesz melankolikus, faradt? De nagyon szeretem es tuzbe mennek erte, csak sajnos kezd elfogyni a turelmem es az energiam...:(
2019. aug. 28. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
kb. hasonlo szituban vagyok mint a barátod. Szerettem azt a munkát de hazugságok és ellentmondások mások előtt lejárattak engem illetve munkahelyi zaklatás miatt inkabb eljöttem mert bizonyíték ellenére se nyerhettem. Ez már 1.5éve de még mind a mai napig rágódok rajta és bennem van..azóta én se találom a helyem
2019. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom nehez amin te is atmehetsz utolso, kitartast hozza meg sok erot!
2019. aug. 29. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!