Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal az illető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy probléma azzal a fiúval akivel épp járok :(

Sajnos nagyon keveset foglalkozik velem, elvileg azért mert a kocsma ami az ő tulajdona (de van alkalmazott, nem áll a pult mögött) és egy gyár ahol műszakvezető dolgozik.

De még is ha írok neki akkor is órák múlva ír vissza. Mindegy hogy dolgozik e vagy sem :/

Ezért naponta pár szót váltunk és éjszaka is van már. De ez is ilyen egyirányú, mindig én kérdezek, ő sosem tesz fel nekem kérdéseket.

Szóval van egy megérzésem, felmentem arra a társkeresőre ahol megismerkedtünk, és észre vettem, hogy tegnap fent volt. Elvileg Tatabányán járt (én Pesti vagyok, a munkahelye pedig Esztergomban van) vagy a GPS-t ott rögzítette. Szóval onnan kereshet valakit magának akkor?

Ugye így fel se dobja a társkereső, mert nem vagyok a közelében.

De azt se értem, ha nekem pár szót tud írni, társkeresőzni meg tud? :(


Régebben volt egy megérzésem, akkor sem foglalkozott velem, felmentem egy áll profillal és rá írtam, és ott is rendesen bemutatkozott, elmondta hogy van kocsmája stb.. képet is adott magáról meg minden. Utánna nem beszéltünk pár hétig aztán újra elkezdtünk. De most 1 hónapra rá újra ez lehet?


Alapból nehezen bízok benne, plusz féltékeny vagyok nagyon rá :( Mit tehetnék? Mit tegyek? Szerintetek mi áll a háttérben?

A válaszokat köszönöm



2019. aug. 28. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De azt mondja, hogy imád :/
2019. aug. 28. 13:20
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

A fickó tudja, hogy jártok? Csak mert az írásodból nekem nem úgy tűnik. Mit takar az, hogy jártoj? Heti hány alkalommal találkoztok? Mióta vagytik együtt?


A Tinder az az app, ami mutatja, hogy ki hol tartózkodik. Jól értem, hogy ti ott ismerkedtetek meg? Tudod, hogy a Tinder nem társkereső, hanem szextárskereső?


Amúgy meg ha játszmázgatsz, és álprofilokkal szivatod, ne csodálkozz, hogy semerre sem haladtok. Gyerekes a viselkedésed. Ahelyett, hogy rákérdeznél, hogy miért tinderezik ma napig, inkább játszmázol....


Amúgy szerintem nem csal meg, mert csak a te fejedben él az a dolog, hogy "jártok". De hogy dug másokkal is, az szinte biztos.

2019. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tini, ő 24 én 22.

Nem tinderről van szó, és nem igazán szextárskereső ez

2019. aug. 28. 13:30
 5/22 A kérdező kommentje:
Volt hogy autóval haza vitt, szóval valami van.
2019. aug. 28. 13:31
 6/22 A kérdező kommentje:

Erre rákérdezek, csak most nem elérhető. Szóval nem játszmázok, megkérdezem.

Régebben azért játszmáztam, mert észre vettem és azt mondta csak felnézett. Azért csináltam állprofilt és írtam neki, igaz e. De ez pár hónapja volt.

2019. aug. 28. 13:33
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szerinted az hogy autóval hazavisz, azt jelenti,h ogy jártok??

Hát nagyon érdekes felfogásod van a világról....

ezt a csávót meg zaklatod, hisz vissza se akar írni..persze, néha ír, mert unatkozik éppen és pötyögne, mindegy kinek

2019. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem járunk. De erre esély sincs?

Miért kell ennyire ellenségesnek lenni? Érzékeny vagyok picit

2019. aug. 28. 13:41
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem egészen tudom én sem, hogy ez micsoda :(

De megbeszélni sem tudom, mert soha sem veszi fel :(

2019. aug. 28. 13:42
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom.. :D Igazi kattant liba vagy, ne zaklasd a pasit!

Miről beszél egyáltalán, milyen kapcsolat, milyen megcsalás??? Pszichológus qrva gyorsan!

2019. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!