Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 1 hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 1 hónapja nem láttam a barátom mert dolgozik és csak telefonon tudunk beszélni és úgy érzem távolodik tőlem

Figyelt kérdés
és hiába mondja hogy rajtam kívül nincs senki én mégis félek hogy elvesztem és féltékeny vagyok és tudom hogy ez igy nem lesz hosszú életű kapcsolat. Jó lenne egy két tanács. és ha lehet a gúnyolódást hagyjuk. A válaszokat előre köszönöm.
2010. júl. 13. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. nálam ugyan ez volt. Minden pont így volt és tegnap szakított velem a pasim. szerintem ha tovább maradtok egymástól távol akkor veletek is ez lesz
2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legjobb gyógyír a telefonszex, nálam bejött :)
2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ilyenkor nagy az esélye az eltávolodásnak. Viszont javíthatsz a dolgon ha nem idegeskedsz mikor vele beszélsz, érezteted vele h szereted és várod haza, nem kéred számon, főleg nem gyanúsítod azzal h megcsaltál? vagy hasonlók. A pasik ettől menekülnek. Ehhez viszont az kell h megbízz benne. Végül is dolgozni ment, nem szórakozni, ugye? Akkor ne aggódj! Ha mégis félrelépne vagy hasonlók mindezek ellenére akkor egy hülye f*sz és ki kell dobni. De sztem megbízhatsz benne. Lényeg h ezt éreztesd vele!!!
2010. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az a probléma ezzel hogy oké hogy dolgozik meg minden...de az hogy nincsen szabadideje az hülyeség..

Ha valaki valamit akar arra tud szakítani időt....

Én is dolgozom mégis van időm randizni,barátokkal lógni...

Szóval szerintem vedd át a stafétabotot és egy hétvégi időpontot beszéljetek meg és ott mondd meg neki hogy te mit gondolsz...máshogy nincsen kiút ebből a szituból...vagy megbeszélitek személyesen, vagy szakitasz vele mert nagy esélye van annak hogy bocs hogy igy fogalmazom de lese szarja a fejed.

2010. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap este beszéltem vele és azt mndta szeret én hülye meg elmondtam neki hogy terhes vagyok ...és azt mondta jóban rosszban mellettem van és ő is fél de egyre gondolunk a terhességgel kapcs.,hogy korai és igy a legjobb ha elvetetem...lehet ezzzel nem mindenki ért egyett...
2010. júl. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!