Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm át vette az irányít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm át vette az irányítást. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm át vette az irányítást. Több mint egy éve együtt vagyunk és tudja jól hogy nagyon szeretem és mindig el halmozom amivel csak tudom. Sajnos már az én szavam szinte semmit sem ér, mindig az van mait ő akar. Ha nemet mondok akkor meg jön a női hisztéria... Annyira irányít már mint ha a játék szere lennék. Talán lehet ezért sem becsül meg úgy és ezért nem vagyunk olyan sokat együtt. Van megoldás hogy férfiként tekintsen rám? Szeretem, nem szeretném elveszíteni, de mindig el vagyok nyomva és néha úgy beszél velem mint egy kutyával. Sose voltam papucs, de ő valamiért tud irányítani. Valami ötlet, taktika?
2019. aug. 29. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
De igen, papucs lettél. Temesd a férfiasságod.
2019. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
És ha kiderülne, hogy ő nem szeret téged, csak kihasznál, akkor is ragaszkodnál hozzá, kérdező?
2019. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
69%

A válasz már a kérdésedben ott van. Még egy ilyen helyzetben sem tudod, h mit tegyél. Akkor miért akarod, h emberként/férfiként tekintsen rád valaki. :D

Most valójában azt kérdezed, h hogyan viselkedj úgy, mint egy férfi? :D

A másik lehetőség, h lány vagy, ebben az esetben ő a domináns fél, ennyi. :D Behódoltál.

2019. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hagyd az ilyen nőt a f... szba!
2019. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán ne hagyd magad. Állj ki az igazadèrt, a vèlemènyed mellett akkor is, ha ő kijatsza a hiszti kártyát. Csak manipulál vele, nem kell bevenni. Ráhagyni, majd lenyugszik. Ha rondán beszèl veled, akkor még közös vele, hogy válogass a meg a modorát veled szemben, mert a párja vagy, nem a labtörlője, te sem beszèlsz vele úgy. Ha nem hagyja abba, akkor kalap kabát, ès otthagyott, hadd gondolkodjon.

Nem kell bedőlni a hisztinek meg manipulációval, ha nem válik be, úgy is keres. Ha még nem, nem vesztettèl semmit, csak megszabadultál valakitől aki nem szeret, csak uralkodni akart rajtad.

2019. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!