Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azonkívül, hogy várok és adok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonkívül, hogy várok és adok a páromnak teret még mit tehetek?

Figyelt kérdés

Majdnem 4eve vagyunk együtt még nem költöztünk össze anyagiak miatt de sok időt töltünk közösen, ami majdnem súrlódás mentesen telt.

Az utóbbit 3-4 hónapban azonban egyre többször kaptunk össze mert úgy éreztem nem tart már nőnek, nem éreztem, hogy örömére esne a találkozás, folyton fáradt, negatív, egész világ baja az ő vállát nyomja.

Pedig mindketten bújós, romantikus, egymásra vigyázó típus vagyunk.

Úgy érzem eléggé depressziós lett, folyton csak a munkájáról, az apjától, kocsiról és mindenról beszél de nagyon keserűen, semmi se jó. Ő az a típus aki ha beleragad a negativitásba amire hajlamos akkor inkább kitudja meddig benne marad mintsem, hogy megoldást keressen.

Én ilyenkor támogatom, éreztetem fontos, de teljesen elfelejtette azért mert mosolygós vagyok és bújok hozzá nem csak neki vannak gondjai az életben, nekem is akad de attól még nem átsírni akarom az összes delutánom.

Pl tesóm kórházba került 3 napja és nem gyógyítható. Lehet majd én is az leszek mert olyan betegség.

Ha veszekszünk ő hallgat, nem próbálja jobbítani a dolgokat, kompromisszumot keresni, alszik egyet, reggel puszi, ne haragudj majd el dolgozni. Én meg végig sírok és virrasztok mert nem bírok aludni.

Tegnap összevesztünk, én nála aludtam s mivel egész délután kb levegőnek nézett és csak negatív dolgok dőltek belőle már nagyon kiakadtam. Reggel elment dolgozni kérte várjam meg. Ok. Plussz egy órát benn volt munkában, utána plussz másfél órán át vitte egyik kollégáját valahová majd megjött de nem akart beszélni csak azt nemtudja mi lesz velünk, mert sokat veszekszünk, minden összejött, időt kért.

Hát most kapott, elhoztuk a cuccaim is. Elhoztam, hogy végre térjen észhez és lássa elveszítjük igy egymást. Közös családot, házat, esküvőt terveztünk eddig. Most meg fontosabb a depresszió mint mi neki. Én nem hiszek benne, hogy a sült galamb a szánkba esik hanem a probréma megoldásban hiszek. De sajnos az nem megoldás ha csak én akarom erőltetni, nem megfojtani akarom vagy, hogy úgy érezze neki bármit lehet csak mert imádom.

Más nincs neki, nincsenek eltünedezései, mobilját se dugdosta.

Bocsánat, hosszú lett.

Kérdésem: akiknek negatívabb a párja az hogy kezeli a rosszabb napokat? Akik szünetet tartottak azok mit tettek rendbe jöjjön a dolog?

Tudom ha látnám rajta tényleg akár minket akkor sosem adnám fel. De annyira fáj hogy hezitál.😔



#Annyirahiányzik
2019. aug. 26. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

A szünettel gyakorlatilag a maradék reményt is megöltétek a kapcsolatban. Ahol szünetet kell tartani ott már szakítani kell és mindkét fél régen elengedte a kapcsolatot. Semmi értelme együtt maradni.

Olyan emberrel meg nem kell összejönni, aki negatívnak lát mindent és semmit nem lehet vele megbeszélni. A párod egyszerűen nem alkalmas párkapcsolatra. Biztos rossz ezt így hallani de aki objektíven nézi ezt az így látja. Egy lapos, értelmetlen kapcsolatnak ami az egyik fél miatt már régen halálra van ítélve.

2019. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

"Azonkívül, hogy várok és adok a páromnak teret még mit tehetek?" Szakítasz a pitsába ?

33/f

2019. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem végre benne megtaláltam akivel mindig együtt tudok lenni. De a kétségei és az, hogy hezitál csak mert sok a gond az életben... összetöri a szívem.😔
2019. aug. 26. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miket beszél az apjáról?
2019. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Mi még csak 2 éve vagyunk együtt, de nálunk is volt már hullámvölgy. Nem olyan régen nálunk is azt mondta a párom, hogy időt kér, de ő nem olyan időkérésre gondolt. Neki is sokminden összejött, és csak szeretett volna 2-3 napot egyedül lenni. Engem ugyanúgy keresett, mondta, hogy hiányzom. Nem lehet, hogy nálad is ilyen időre gondolt a párod?

Mi is bizonytalanok voltunk, amikor veszekedtünk és megtörtént részéről az időkérés, de ő mondta is,hogy nem a kapcsolatban kér időt.


Vagy nálatok konkrétan mondta a párod, hogy azért kér időt, mert nem tudja akarja-e folytatni veled?

2019. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3. Az édesapja is súlyos depressziós, vele él S gyanítom kezdődő archeimer kór is alakul nála mert csinál hajmeresztő dolgokat. Pl esszük a vasárnapi levest és közli ki kellene ugrani az ablakon, vagy 3szor akarja bevenni a gyógyszerét, egynap többször mond el ugyanazt a sztorit stb. De ki kell vizsgaltatnunk még.


4. Mondta, hogy szeret. Rákérdeztem, hogy szeretne e beszélni addig is nagyon mondta holnap is keresni fog munka után. Rákérdeztem mi lesz velünk egyszer azt, hogy nem tudja, egyszer azt, hogy minden rendben lesz mert nagyon szeret és igyekezni fog, harcol értünk.

2019. aug. 27. 00:07
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

4-es vagyok:


Az Alzheimer kór nem játék, az egy nagyon súlyos betegség. :( Gondolom attól fél, hogy lehet az édesapja alzheimeres.


Így viszont nem értem kérdező, pontosan mi is nálad a gond. Gondolom tényleg sokminden összejöhetett most a párodnál, amit nem lehet vidáman kezelni, főleg az Alzheimert, hisz az egy gyógyíthatatlan betegség, és gyakorlatilag végignézed, ahogy a szeretted leépül mentálisan. A végén már téged sem ismer meg, sőt saját magát sem. Ápolni kell, gondozni kell. Sokan azt hiszik, az egész csak időskori elbutulás, de nagyon nem az. Ráadásul Magyarország egyáltalán nincs erre a betegségre felkészülve, idősek otthonának nevezett elfekvők vannak. Sajnos családban tapasztaltam. Hidd el nem kevés pénz volt az egész.

Ha a párod apukája Alzheimeres az komoly probléma, mind lelkileg, mind anyagilag.


Gondolom a párod most kezd rá felkészülni. Én a helyedben mellette állnék, mert ez tényleg nem egy olyan dolog, amit mosolyogva lehet tűrni. Gondolom a párod utánaolvasott a dolgoknak, és azért lehet ennyire elkenődve.


És most komolyan mondom, ha neked kérdező tényleg az a bajod, hogy nem tud a párod a rá nehezedő gondok, bajok, és egy alzheimeres, ráadásul depressziós apuka mellett jókedvűen mosolyogni veled, akkor jobb ha elhagyod, mert szerintem a párodnak most olyan ember kellene, aki ebben a nehéz időszakban mellette van, és nem azon hisztizik, hogy miért mindig rosszkedvű.

2019. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Remélem ő is csak besokallt és elég lesz neki ha van magára jóval több ideje.
2019. aug. 27. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!