Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a partner bevallja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partner bevallja, hogy a személyiségembe szeretett bele, az egyenlő azzal, hogy számára nem vagyok vonzó külsőleg?

Figyelt kérdés
Nekem ez úgy jön le, hogy tetszel amúgy személyiségileg, de ha szembe jön egy külsőre tetsző és szintén jó személyiség akkor ez idáig tartott.
2019. szept. 1. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is ez jönne le, és gáz, hogy ilyeneket mondd. Tuskó! Nő v ffi?
2019. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez alap lenne. Aki a külsődbe szeret bele pont az fog dobbantani amint jön valaki aki szebb az ördögnél. Egy normális kapcsolatban a személyiség a hozzá láncoló tényező és ebbe szeretünk bele. Egy külsőbe senki nem lesz szerelmes, az sima vonzalom és nem szabad rá kapcsolatot alapozni. Aki beleszeret a személyiségedbe az nem fog elhagyni másért. Aki simán a vonzalom miatt van veled az lelép amint megtetszik neki más.
2019. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha meg a tested dicsérte volna meg akkor azon sírnál, hogy darab húsként kezel.

Hogy idézzek egy kalsszikust: "Minden nőnél van jobb nő, Minden bajnok legyőzhető."


Eleve lehet szerencsétlen csak azért mondta, mert nem akarta hogy azt hidd hogy csak a tested miatt van veled. Szerintem nem kell ebbe semmit se belelátni, örülj neki hogy veled van. Ha nem lenne veled és úgy mondaná amit mondott akkor jogosan gondolnád, hogy rondának tart de így nem tudom mi a bajod.

2019. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Minden új nap új ajándék

Mer' az egész csak játék

2019. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
"Ha a partner bevallja, hogy a személyiségembe szeretett bele, az egyenlő azzal, hogy számára nem vagyok vonzó külsőleg?" Ez azzal egyenlö, hogy idiota vagy! Egy bokot is addig forgatsz mig kihozol belöle valami f-szságot.
2019. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem én kekeckedem, de mindenki nap, mint nap tesz azért, hogy tetszen magának és másoknak egyaránt

Na most akkor tovább mennék, mert van olyan aki még ennél is többet tesz, mert amikor meglátja magát egy képen talán nem szeretné magát egyből elhányni és ezzel a személyiség szöveggel azok háritanak, akiknek nem tetszel csak amúgy jó vagy jelenleg, mert újdonság és annak a varázsa

Úgy hogy ha valaki így akarna jövőben valakinek kedveskedni, az felejtse el ezt, mert ebben a kedves mondatban több lealacsonyító tartalom, mint az azt dicsérő

2019. szept. 1. 22:59
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Nekem véletlen se ez jönne le.

Ha nincs testi vonzalom, akkor nincs lehetőség a belsőt megismerni.

2019. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Rockarc ***** válasza:
60%

Tulgondolod.


"Ha a partner bevallja, hogy a személyiségembe szeretett bele" az egyenlo azzal, "hogy a személyiségembe szeretett bele".


Minden tovabbi ki nem mondott gondolatot mar te gyartottal hozza, amiert o nem felelos. Te ellenben igen. Nem tudom, hogy mi a helyzet a kapcsolatotokkal, de nok akkor szoktak igy viselkedni, amikor mar a ki akarnak lepni belole. Akkor mar mondhat nekik barmit az ember, a pozitiv resze elszall es atkonvertaljak az egeszet egy nagy negativ dologra, ami csak erositi bennuk az elhatarozasuk helyesseget. Szedd ossze magad, mert legyur a kishituseged.


43F

2019. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyedül veled van a probléma. Nem mondta,hogy szép vagy vagy csúnya. Külsőtől független dolgot mondott és mégis nem elkülönítve értelmezed.


Lehet egyátalán nem tudja a külsejével senki sem megfogni érzelmileg és neki a szerelemhez az emocinális értékek feltétlenül szükségesek. A kongnitív dolgok a kérdésed alapján, nem tartoznak bele túlnyomóan a love teljesüléséhez nála.

2019. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Nekem minden ember csúnya, ha ez megnyugtat.

Nem tud megfogni a külső.

2019. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!