Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bír és külsőleg is bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bír és külsőleg is bejövök neki, mint azt jó párszor ecsetelte, akkor miért nem akarja, hogy megpróbáljuk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akivel van egy lelki kapocs köztünk, bírjuk is egymás személyiségét, látásmódját stb. Folyton dícséri az alakom, szám, hajam. Párszor flörtöltünk is. Pár hete mikor taliztunk egy kisebb csókcsatába torkollott a dolog. Megkérdezte, nem lenne ez így jó köztünk, hogy barátok vagyunk, akik néha találkoznak az ágyban is. Utána 1 hétre rá, felhívott, hogy menjek át hozzá, aludjak nála, de én pont elutaztam. Rá 2 napra, közölte, hogy ez a dolog nem mehet tovább, mert egy ideje beszélget egy lánnyal, este találkozik vele. Teljesen idegen még neki, szóval semmi extra nem lesz az este végén. Ekkor jöttem rá, hogy talán többet érzek iránta, mint barát. Azóta kicsit furcsán viselkedik, mintha kerülne, pedig naponta találkozunk. Nem tudom, hogy sikerült a randija, nem akartam ezért se rákérdezni. így viszont nagyon rossz, mert nem tudom mit kellene tennem és csak örlődök.

2018. nov. 7. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bár tetszel neki, érzi, hogy nem működne.
2018. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de tök egyértelmű, hogy szexen kívül nem akar semmit. Azért, mert neked ennyire stimmelne, az nem jelenti, hogy neki is.

A helyedben hagynám, mert csak neked lesz sz*r. És barátságnak sem barátság; nem dugjuk meg a barátainkat, és nem teszünk nekik ilyen ajánlatot, hogy járjunk össze.

2018. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek #2-sel. Barát vagy, kapcsolat szintjén nem akar, de azért dugni összejarni jó lenne. Akkor az meg milyen barátság? A barátok barátok, és nem dugópajtik.

Szerintem tisztázd vele, hogy mi van, ha olyan nahy lelki társak vagytok, akkor csak meg tudjátok ezt beszélni. Ilyen barátság extrákkal dologba meg ne menj bele.

2018. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak szexet akar.
2018. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!