Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszu kapcsolat utan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu kapcsolat utan hogy a legegyszerubb felejteni?

Figyelt kérdés

Elozmenyek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Par hete vege lett de ugy erzem mintha depresszios lennek. Szurkenek es ertelmetlennek latok mindent es nagyon hianyzik meg ezek utan is. Mit lenne erdemes tenni? Hetvegente leiszom magam az ismeroseimmel, de ennyi. Olyan munkam van amit itthonrol tudok csinalni, ezert a konditermen ami nap 1 ora kivul sehova se jarok es itthon vagyok egyedul a gondolataimmal, amik eleg sotetek sajnos...


2019. szept. 2. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj el bulizni a haverokkal. És tedd ki háttérképnek a gépeden, hogy "le van szarva az a hülye pitsa".
2019. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából végigolvastam mindent.

Nekem az jon le ebből, h a csajnak durva önbizalomhianya volt és ezert akart téged büntetni leptennyomon.

Ne Band, h vége. Ennek jó vége nem lett volna. Amikor már a az elején kiverted másra ott romlott el minden. A csaj azt akarta volna érezni, h egyedül öt látod szépnek az egész bolygón. Az ilyen csajok az ilyet nem tudják kiheverni, 30 év utan is ezt hallgattad volna.

Te pedig sajnos tarsfuggo vagy. Már a legelején ki kellett volna szállni a kapcsolatbol. Most sem konkrétan öt hianyolod, hanem csak egy társat.

Rövidtávon új pár kellene neked, hosszútávon meg egy pszichológus.

2019. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam mar ra hogy keresek egy pszichologust.

Nem mas kene hamar. El se tudom kepzelno hogy massal legyek, nezegettem is a csajokat az utcan es mindben csak a hibat keresem, csak a volt baratnomben nem.

2019. szept. 2. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a volt barátmődben csak hiba van kb. Egy elmeroggyant volt. Menj dolgozni be normálisan, ha teheted, ne otthon ülj. Kapj fel még egy hobbit, ami kimozdít. Ez most ilyen, de legalább nyugalomban élsz. Majd elkezded értékelni, hogy mennyire jó, hogy vége.
2019. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg felé vonzódsz, és olyan vagy, aki így más felé nem. Ettől még "csak" egy társra vágysz, amit arra alapozol, amit belül érzel a lány személyiségéről, de még ez sem valóság.
2019. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!