Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalást előre meg szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást előre meg szoktak beszélni?

Figyelt kérdés

A hagyományos megcsalás az ugye az hogy titokban az egyik fél ismerkedik, szexel mással stb.


De olyan szokott lenni, hogy az egyik fél nyíltan elmondja hogy "nézd 15 éve együtt élünk és most már vágynék mással is szexre. Beszéljük meg ennek a szabályait."


Vagy ez teljesen abszurd és elképzelhetetlen?


Ha így nyíltan szeretné megbeszélni, az is ugyanolyan elítélendő mintha klasszikusan csalná meg, tehát sunnyogva, titokban?


Ebben az esetben is mindenképpen szakítás a vége?



2019. szept. 1. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó pár több éve házasságban élő pár nyit ilyen dolgok felé, mert már beszürkül a szexuális életük. Általában ilyenkor elmennek swingerezni vagy ilyesmi. Ez így általában nem megcsalás lesz, mert beleegyeznek a felek.

A másik opció, hogy jön a kiakadás és szétmennek, vagy megy sunyiban a dolog.

2019. szept. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


Akkor jobb ezt inkább nyíltan megbeszélni mint sunnyogni? Nekem ez látszik logikusnak.

2019. szept. 1. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyülölöm a csaló hazug embereket.


Ez az őszinte megbeszélés tökéletes.

Ott nincs csalás,meg ámítás'.


Csak ugye sok párnál az egyik fél nagyon önző és csak neki szabad,a másik nem mehet félre mert az kiakasztó dolog...

2019. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Igen, szerintem jobb megbeszélni. A gond az, hogy sokszor nem lehet és sokan nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.

Én is ragadtam már olyan kapcsolatban, ahol a lány egyre házisárkányosabb lett. Alig volt már szex, egyre többet hisztizett, egyre akaratosabb volt. Közben akart tőlem gyereket, házasságot és hasonlókat. Én leültem és közöltem, hogy részemről ez így nem jó, szóval ha tetszik neki, ha nem, mással fogok szexelni. (Persze, előtte vele is próbáltam átbeszélni a dolgokat.) Nem tetszett neki, szóval szakítás lett. Örültem a dolognak és sokkal boldogabb voltam utána. Nem passzoltunk egymáshoz.

DE és itt jön a de, több kapcsolatban is láttam már, hogy néha csatlakozott hozzájuk valaki. És valahogy életvidámabbak és harmonikusabbak voltak ezek a kapcsolatok. (Kivéve, ha az egyik fél kényszere miatt történt a dolog.)

Részemről barátság extráknál kapcsolatban volt ilyesmi, de azt nem nevezném komolynak. Plusz most is hasonlóban vagyok egy lánnyal, de már jönnek az érzelmek és megbeszéltük, hogy kipróbáljuk másokkal is. És így nincs féltékenység, jobb az egész.

Az meg számomra döbbenetes, hogy mennyi ismerősömnél van olyan, hogy akár csak 1-2 év múlva is alig van szex. Általában ezekben a férfiak szenvednek, de azért tűrnek, mert szegények szerelmesek.

2019. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értékelendő az őszinteség, és én értékelem is.De olyan kapcsolatban nem maradok senkivel sem, ahol egyedül már unalmas vagyok a másik számára.Én elengedem, aztán felőlem megbszhatja a fél világot is.Asszisztenciának nem maradok.Gusztusom nem lenne már hozzá, így meg értelmetlen nyűglődni egymás mellett.
2019. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem is megcsalás, ha ezt előre megbeszélik, hanem nyitott kapcsolat.
2019. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez a Te döntésed. De arra készülj fel, hogy nem biztos, hogy elbírnád viselni, hogy valaki mással volt egy órája.

Én nem ismerlek, de magamat igen, én hánynék ezek után tőle, és eltünnék örökre. De ez én vagyok. Jól mérlegelj, itt nem a haverokkal iszik meg egy sört.

2019. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék a párommal, ha felvetné ezt az ötletet..viszont jobban esne hogy így elmondta előtte/felvetette a témát, minthogy a hátam mögött megcsaljon. Legalább nem utálnánk meg egymást és normálisan válnánk el.
2019. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!