Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szólna a kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szólna a kérdés! Szerintetek gáz, ha egy fiú sír? Lent részletezve!

Figyelt kérdés
Kedves lányok! Fejtsétek ki kérlek, hogy mik azok a szituk, amikor gáz, ha egy fiú sír. A sablonokat, most hagyjuk ki. Pl.: Össze jön veletek az exetek, nektek ez nagy vágyatok volt, és az első együttalvás alkalmakor a srác magához szorít titeket, közli, hogy soha többé nem akar elveszíteni, és elsírja magát. Szerintetek ez a szitu gáz lenne? Vagy sírnátok vele együtt? Mit váltana ki belőletek? Tételezzük fel, hogy itt most a szakítás nem megcsalás miatt valósult meg! Köszi, ha időt fordítotok a kérdésemre! :)
2019. szept. 3. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem gáz lenne és kényelmetlenül érezném magam. Oké szakítottunk, oké mindkettőnket megviselt, de nyilván volt alapja a dolgoknak. Felnőtt emberek vagyunk, ha megbeszéltük erős túlzásnak éreznék egy ilyen érzelem kitörést és az járna a fejembe, hogy ez valamiféle érzelmi zsarolás akar lenni.
2019. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Barátom sokat sír, számomra egyáltalán nem gáz, gyakran én is elpityeredem rajta, mindketten érzékeny típusok vagyunk.

Én így szeretem.

2019. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem gáz.
2019. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem gáz. Az az ha előre megtervezed
2019. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha lelkileg labilis és azért sír, na az baj. De ha csak meghatódástól, vagy sokat küzd valamiért és váratlanul eléri amire régóta vágyott és elérzékenyül, emiatt sír, az nem baj. Pl. szerelem, sportsiker, egy nemvárt jó hír miatt.stb. lehet.
2019. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék! Nem előre eltervezett. Átfutott az agyamon. Érzékeny típus vagyok, eléggé. Sajnos. Azért nem a durva kategória, de ismerem magam. Köszönöm a válaszaitokat! Várom a továbbiakat is! :)
2019. szept. 3. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is gáz lenne. Túl nyálas.
2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem az exem, de a párom sírta már el magát, hogy nem akar elveszíteni (veszített már el embereket, akik fontosak voltak számára)


Nem volt gáz egyáltalán, megértettem.


Megöleltem, és megnyugtattam hogy nem hagyom magára.

2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Az az igazság, hogy én tízévente 1x sírok. Nem szeretek sírni, nem is nagyon tudok, nem szoktam. Nem tudom kezelni azt sem, ha valaki sír mellettem.

És nem szeretem az olyan embereket, akik annyira érzékenyek, hogy ilyen dolgokon is el tudják sírni magukat.


Gáznak nem tudom hogy gáz-e, én csak simán nem tudnék vele hosszútávon lenn, ha ilyeneken sírva fakad.

2019. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Minden esetben gáz, kivéve ha Hozzá közelállót elveszít, vagy baleset/betegség éri.

De ezt nem lehet szabályozni. Ha valaki érzékeny,és így fejezi ki az érzelmeit hiába mondjuk,hogy ciki sírni, akkor is fog. Ha pedig nem az, akkor kicsikarni se tudunk Tőle őszinte könnyet.

2019. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!