Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz, nőkhöz szól elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz, nőkhöz szól elsősorban a kerdesem, de persze férfiak velemenye is érdekel. Mennyire vagytok jóban a párotok anyjával?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy mióta vagytok együtt a parotokkal,hànyszor jártok fel hozzá (persze olyanokat kérdezek ,akik még a szülőkkel együtt laknak),mennyit beszélgettek az anyjával, és hogy ti hány évesek vagytok és milyen neműek?

Koszonom szépen!


2015. jan. 12. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

21F vagyok, a barátnőm anyjával havi 2-3x találkozol, van amikor egész hétvégén ott vagyok...elég jól megvagyunk egymással, tehát jól eltudunk beszélgetni, meghallgatjuk egymás véleményét, eléggé egy véleményen vagyunk több dologban is...szoktunk jókat nevetni egymás beszólásain...


barátnőm 21L, az anyámmal nem sűrűn találkozik, mivel apámmal élek...de anyám nem az a letámadós "ki vette el az én fiamat tőlem" anyós jelenség...szerintem meglennének :) nem sokszor találkoztak eddig :)


4.5 hónapos kapcsolat

2015. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem párom már nem lakik együtt a szüleivel, de amikor csak megy meglátogatni, én is igyekszem vele tartani nagyon csípem az anyukáját, sokat beszélgetek vele, telefonon keresztül is szoktunk. Bár mi már 3 éve együtt vagyunk a párommal. Ő túlságosan nem kedveli, legalábbis nem igényli, hogy az én szüleimmel legyen, igyekszik kibújni alóla. Az exeim szüleivel is mind jól kijöttem, szerettem őket, ők annyira nem igényelték, hogy a szüleimmel csacsogjanak, egy pasim volt csak aki tartotta, és a mai napig tartja a kapcsolatot anyummal.

22/N

2015. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

anyósomhoz nem kevés türelem kell, mert sokak szerint (sztem is) kattant. Mindent nem hagyok rá, próbálkozom az értelmes kommunikációval, de van, h jobb annyiban hagyni.

Persze, ha muszáj, akkor elmagyarázom neki, h azért álljon már meg a harci menet.

2015. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. lassan 2. éve

2. havonta kb egy hétvégét

3. nem sokat, alapból visszahúzódó vagyok, de nem marjuk egymást, inkább segíteni szoktam neki

4. 25L

2015. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!