Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés

Szerény, de mégis határozott, makacs személyiség. Hűséges, gondoskodó, stabil partner, de a szabadságát igényli, ugyanígy meg is adja.

Négyszemközt bújós tud lenni, de egyébként nem szajkózza folyton, mennyire imád, inkább csak érezteti. Támogató, a hosszútáv híve, néha csipkelődő, szereti a humort és a nyugodtságot.


Csak kíváncsi vagyok, milyen esélyem lenne egy tartós kapcsolatra.


19/L



2015. ápr. 15. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy lányra emlékeztet a leírásod, akit nagyon imádok, szóval képzelheted. :)
2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
átlagos lány semmi extra
2015. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 opened paradise ***** válasza:
90%

"Támogató, a hosszútáv híve, néha csipkelődő, szereti a humort és a nyugodtságot."

Ez és a gondoskodó szimpi,de a "szabadságot igényli" több mindent is takarhat,úgyhogy nem nyilatkozom.

2015. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3: úgy gondolom, hogy nem szereti, ha teljesen egymás nyakára telepedik a két fél. Legyenek nyugodtan külön programok, de persze nem nyitott kapcsolatra vagy nagy érzelmi távra gondoltam. Csak ne sajátítsa ki egyik fél se a másikat.
2015. ápr. 15. 12:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyjából ilyen csajszit szeretnék barátnőnek, de mindig vagy az van, ha online ismerkedek, hogy a világ másik felén lakik, vagy pedig valamelyikünknek nem tetszik a másik külsőre.

A makacs személyiség miben nyilvánul meg?:) Önfejű, nem hallgat másra?

Amúgy hova járnak el az ilyen típusú lányok, mert valahogy élőben sose lelek rájuk (?) :s.

20/f

2015. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Te ilyennek gondolod magad, de fontosabb, hogy miképp kommunikálod le, illetve, hogy milyen a párod. Ha olyan az illető pasi, hogy imádja hallani, hogy mennyire szereted, akkor bántani fogja, hogy nem mondod ki - vagy, amit te éreztetésnek gondolsz, lejöhet úgy, hogy nem mutatod ki... tapasztalat.

A függetlenség kérdése megint az illető pasitól függ, ő mennyire igényli, vagy mennyire fogadja el, hogy nem körülötte forogsz. Lényeg a lényeg, esély mindig van egy jó kapcsolatra, úgyis egymáshoz alkalmazkodtok majd. :)

2015. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon irritáló szerintem ez a makacs, határozott személyiség, de persze lehet csak nekem:D egyszer lenne egy ilyen megnyilvánulása, aztán dobnám, mint macskát szarni.
2015. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálam nyert ügyed lenne :)


24 F

2015. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát humorod nincs, az látszik:D
2015. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#10: nem tudom, miből szűrted le, de nagyon ügyes vagy. Nagyon.
2015. ápr. 15. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!