Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Vissza jön az ex, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Vissza jön az ex, miért?

Figyelt kérdés

Exemmel azért szakítottunk mert sokat veszekedtunk azon hogy másokkal írkal, jelölget idegeneket

Egy hétig nem tudta hogy mit akar, szünetet akart stb.

Majd szakítottunk azon a héten. Én ismerkedtem mással, ezt ő megtudta és vissza szerzett.

A kérdésem a következő

Ugye mikor nem voltunk együtt kiderult hogy rengeteg lányt jelölt be, akire feltekeny voltam, gondolom azért fel akarta szedni de nem ment.

Szerintetek is ezért keresett meg? Mert senkinek nem kell?

Hiába ígérte meg hogy más lesz ugyan úgy nőket jelolget, az instan is azért követ nőket mert elmondása szerint férfiakat bamuljon?



2019. szept. 4. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól gondolod. Azért keresett meg igen.
2019. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rájött, hogy a többiekért erőfeszítéseket kell tennie, míg érted a kisujját se kell mozdítania, mert Te ilyen "visszaszerezhető-fajta" vagy. Beszédes, hogy azt írod magadról, hogy csak úgy egyszerűen visszaszerzett, mint egy tárgyat, miközben már mással ismerkedtél. Ez azt jelenti, hogy tényleg tárgynak tekint, nem tisztel egyáltalán. De Te is pont úgy viselkedsz, hogy ezt erősíted: az ex egyet füttyent és Te máris visszatáncolsz, faképnél hagyva azt, akivel épp ismerkedsz... Az exed tizenkilenc, te meg egy híján húsz.


De valószínűleg nincs rendben a srác önképe se, hogy minél több nő figyelmére vadászik, meg azért legyen egy (vagy több) barátnő is, tartalékba. Ez lennél Te. Neked megfelel ez a szerep, hiszen "visszaszerezhetett". Nyilván változni nem fog, a férfiak helyett nem téged fog bámulni, hanem továbbra is nőket fog jelölgetni, mert ő meg egy ilyen fajta. Mivel egyszer már "visszaszerezhetett", így nagyon valószínű, hogy még kevesebb energiát fog a kapcsolatotokra fordítani. Így aztán továbbra is veszekedni fogtok.

Ismertem ilyet, állandóan nőkre vadászott, pedig volt egy cuki barátnője, aztán amikor az el akarta hagyni, mindig drámázott. Végül a lány tényleg elhagyta és amikor a fickó vissza akarta hízelegni magát a szokásos üres ígéretekkel, akkor a lány a sarkára állt és nem dőlt be neki. Szerintem ezt Te is gondold meg, értékeld már kicsit jobban magadat hogy megnézed, kivel jössz össze.

2019. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. szept. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!