Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a pasim szeret inni?

Figyelt kérdés
Én 22, ő 23 éves, az apjáról annyit tudok, hogy részegeskedik, és a barátom is sokszor iszogat. Legtöbbször olyankor részegedik le mikor nem vagyunk egy társaságban, de volt már olyan hogy kiültünk egy teraszra egy másik párral, megittak pár sört, majd utána felugrottunk hozzájuk hogy a fiúk videójátékozzanak, előtte még vettek pár sört és a barátom elég szépen berugott...ezen kívül még rengeteg alkalom volt. én már nem nagyon bírom ezt elviselni.. ez normális? Csak a fiatalságnak köszönhető vagy ez csak rosszabodhat? Korombeli csajok, a ti pasitok ilyen téren mit csinál?
2019. szept. 5. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem az.
2019. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem lenne az.
2019. szept. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a korban még talán normálisnak mondható, de ezt neked nem kell elfogadnod, vagy tűrnöd. A probléma akkor kezdődik, ha akkor sem tud leállni az italozással, ha nincs buli.
2019. szept. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Menekülj. Most. Nem csak a fiatalságának köszönhető. Aki nem tud mértéket tartani, az előbb-utóbb függő lesz. Sajnos nagyon közeli hozzátartozóm van olyan, aki fiatalon bulikban, meg baráti összejöveteleken rendszeresen részegedésig ivott. Mostanra szinte napi szinten iszik berúgásig (40 éves). Nem mondanád meg róla, ha nem ismernéd, mert egy diplomás, jóképű pasi, de esténként a családja helyett a cimboráival tölti az időt, mert neki ez a kikapcsolódás.

A heti 1-2 esti sörözéssel, vagy egy pohár bor megivásával semmi gond. Az a nagy baj, hogy a barátod rendszeresen berúg, vagyis nem tud mértéket tartani.

2019. szept. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szüleit: pár év, és ugyanolyan alkesz lesz, mint az apja. Nézd meg az anyját: neki milyen élete van mellette? Szeretnél a helyében lenni?


Rengeteg fiatal tud úgy bulizni, meg haverokkal lenni, hogy nem iszik egyáltalán, vagy mértéket tart. Ne fogd erre!

2019. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ebben a korban szerintem igen. Az én párom is masszívan ivott 20-24 között, ráadásul úgy, hogy édesapja az alkoholizmusának köszönhetően hunyt el. Aztán 25 felett mintha elvágták volna, szerintem észbe kapott, évente párszor megyünk el csak iszogatni, akkor sem részeg. Most már felelősségteljes 30-as apuka.
2019. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Normális hogy vele vagy? (Elárulom hogy nem)
2019. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek olyan a párja, amilyet választ.
2019. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most nem nagyon bírod elviselni akkor később majd még kevésbé, ha meg gyereketek is születne és a piálás tovább folytatódna az rosszul végződhetne. Természetesen az alkoholizmusnak különböző fokozatai vannak, de azt most muszáj tisztáznod hogy lennének-e elvonási tünetei ha pld csinálnátok egy "alkoholmentes" hónapot és esetleg átmenne-e zúgivóba. Ha igen, akkor meg is van a válasz hogy mire számíthatsz a jövőben.
2019. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!