Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult olyan, hogy egyikőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan, hogy egyikőtök menni akart külföldre, másikótok nem? Mi lett végül? Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 évesek vagyunk. Én és a párom.

Idén végzünk az egyetemen. Én mindig is szeretettem volna külföldre menni, legalább egy-két évre, látni, milyen, és ha megtetszik annyira, akkor ott is élni.

Kedves párom hallani sem akar róla. Még az egy-két év munkára is azt mondta, felejtsem el, ő max nyaralni megy külföldre.


Nagyon szeretjük egymást, szóba sem jön, hogy én kimenjek pár évre nélküle. Vagy szerintetek ezt kéne tegyem?

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok, mit tegyek?



2019. szept. 6. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Megprobalnek kompromisszumot kotni! 1 evet toltsunk kint es tapasztaljuk meg milyen. Lehet, hogy mindkettonknek megtetszene kint, de az is lehet, hogy fordul majd a kocka es en akarok majd hazajonni!


Szerintem ez a legoptimalisabb megoldas. A parod kicsit onzo a kijelentesevel. Ha nem kepes kompromisszumra, keszulj fel, hogy mindig minden ugy lesz, ahogy ofelsege akarja. Mert nala a nem az nem. Beszelgess vele! Meg boven fiatalok vagytok,mikor fogtok vilagot latni, tapasztalni ha nem most? 1-2 ev kulfoldon meg nem azt jelenti, hogy itthon minden kapu csukodik.

2019. szept. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam. Úgy volt hogy Bécsbe megy és legalább hétvégén találkozunk. Távolabb ment. Szakítottunk. De én a mai napig szeretem. Ő is évek után olyanokat mondott amiből ez jött le. Ilyen az élet...
2019. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

38 éves vagyok, házas nő, 25 éves koromhoz képest sok-sok tapasztalaton túl. Az akkori pasim nevére nem is emlékszem.


Én is voltam hasonló helyzetben, maradtam. Életem hülyesége volt.


A helyedben mennék.

2019. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálnék kompromisszumot kötni. Ha nem megy, és tényleg annyira ki akarnék menni, akkor mennék.


Nálunk is felmerült anno, én megpróbáltam volna, a párom nem. Maradtunk, mert bennem sem volt olyan nagyon erős a vágy. Most 5 évvel és másfél gyerekkel később megint felmerült. Csak már nem az angliai mosogatás, hanem a digitális nomádság.

2019. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es folyt.


És azért ez egy nagyon másik perspektíva, nem bánom, hogy így alakult.

2019. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, szakítottam és költöztem, addigra már megtanultam hogy nincs az a szerelem amiért megéri feladni az álmaimat. Nem mosogatni mentem egyébként én sem, szellemi munkakörben dolgoztam mindig is.
2019. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!