Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már ilyen? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Olyan lányba szerettem bele akinek van valakije. Szörnyű érzés, hogy nem lehet az enyém a lány, legalábbis addig biztos nem amíg ott van neki a palija. Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem tudom elfelejteni őt, egyfolytában csak rá gondolok.
2013. ápr. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szörnyű érzés, hogy nem lehet az enyém"

no comment...

2013. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idd magad matt részegre, úgy jobban megy a felejtés. Aztán másnap a fejfájást fog a csajra, és garantáltan kiszeretsz belőle.


Ezt követően pedig keress valakit, ha másra nem, hát szexre! Garantáltan működik, ha végigjátszod!

2013. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Talán egy kicsit rosszul fogalmaztam, de érthető a lényeg szerintem...


#2: Minden nap azért húzós lenne csuma részegre innom magam, nem gondolod? :D Egyébként meg nem vagyok az a típus aki másnapos szokott lenni...

2013. ápr. 22. 17:07
 4/7 anonim válasza:
Szia! Ha látod ,hogy hosszútávú és komoly a dolog akkor esetleg barátkozzatok, ha az mégfájóbb lenne akkor lépj le. Ha nem látod valami hosszú távlatinak a dolgot meg ilyenek akkor ismerd meg szintén barátkozz vele össze ,legyetek nagyon jóba és ha eljön az idő csapj le rá.
2013. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán előbb rá kéne kérdezned a hölgynél, hogy valóban van-e valakije, vagy csak úgy tűnik mintha lenne valakije:D Mert nagy meglepik is szoktak lenni némely esetkor:D
2013. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
100% hogy van valakije!
2013. ápr. 22. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Ezt nem úgy írtam, hogy innetől kezdve életed végéig... Ez egy egyszeri terápia, egyszeri berúgás. Viszont ember kell hozzá, hogy végigcsinálja valaki!

2013. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!