Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarok benne maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok benne maradni újra és újra egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kapcsolatfüggő, hiszen ha szingli vagyok tök jól elvagyok, élem az életemet, nem görcsölök rá a párkeresésre. De amikor van valakim és ő annyira megbánt többszörösen, hogy már nem bízom benne, nem szeretem, összetörök miatta, akkor sem szakítok. Mert nem akarok újra végigmenni ezen az ismerkedős létrán, nem akarom, hogy a családom ribinek nézzen majd a következő páromnál (eddig 6 kapcsolatom volt már), nem akarom senkinek elmagyarázni, hogy miért szakítottunk, félek, hogy nem találok jobbat, legalább van kivel elmenni nyaralni vagy nála aludni hétvégén, na meg lassan meg kéne találni a leendő gyerekeim apját (24 éves vagyok). Egyetlen megoldás mindig az, hogyha velem szakítanak. Az sokkal könnyebb, mert olyankor nem akarok visszatáncolni, meg ugye akkor nem én végeztem el a nehezebb feladatot (csak a sokadik ilyen után bántja az önérzetemet, hogy mindenki szakít velem).


Mit tudok tenni ez ellen? Most is a barátom olyat tett, amit nehezen tudok elnézni, ráadásul azt várja, hogy én fogadjam ezt el és ő nem hajlandó picit sem változtatni, nem képes a kompromisszumra, csak én tegyek a kapcsolatért. Ez hosszútávon nem lesz túl jó... mégis úgy érzem, nem dobhatom ki, túl kevés ideje vagyunk együtt (2 hónapja), ennek még esélyt kell adnom...


24/L


2019. szept. 6. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
oylan kapcsoaltra vágysz ahol nem bizol meg a másikban ? erre semmit nem lehet épteni. 24 évesen nem vagy elkésve és lemaradva semmiről.
2019. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert hülye vagy.
2019. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy mégis kapcsolatfüggő vagy. Egészséges ember nem marad ott túl sokáig, ahol rossz neki. Nem kell az első felbukkanó problémánál dobni a másikat, de ha te 2 hónap után azt érzed, hogy ez nem lesz túl jó, akkor tényleg mit vársz a jövőtől? 2 hónap nevetségesen rövid idő. Olyan szerelmesnek kéne lennetek, mint a birka és rózsaszín felhőkön lebegni...


33n

2019. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az, lehet, hogy nincs semmi bajod, ha egyedül vagy, de nem szakítanál a világ minden kincséért sem. Szóval kapcsolatfüggő vagy.

Ha nem lennél, ahogy rájössz, hogy nem szereted, nem akarod, nem ezt kerested, szakítanál, hiszen nincs semmi bajod, ha egyedül vagy sem.


Remélem egyszer összejössz egy ugyanilyennel, aki szintén majd nem akar szakítani, és leélitek az életeteket boldogtalanul.

Mint az a film, amikor az újságíró mindenáron szakításra akarja bírni a másikat, míg a másik fogadott, hogy semmi esetre sem szakít... asszem a hogy veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt volt a címe.. Tragikomikus.

2019. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy normális srácot, van belőlük bőven.
2019. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tömören röviden...ennyi eszed van.
2019. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!