Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm a dominansabb, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a dominansabb, ez miért lenne baj?

Figyelt kérdés
Barátnőm eléggé ledominal, ő dönti el, h mi legyen a program. Az ágyban is ő irányít. Én elég vékony vagyok, ő picit vastagabb nálam,van egy kis pocakja is, nekem így tetszik én imádom. Általában ő van felül. Nekem kényelmes hogy ő dönt mindenen, ő meg szeret irányítani. Nem oltogat,meg semmi, teljesen normális, csak ő a dominans. Haverjaim szerint ez gáz.
2019. szept. 8. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti így vagytok boldogok akkor senki másnak nincs köze hozzá.

Csak arra vigyázz, hogy előbb-utóbb bele ne unjon a barátnőd. Ilyenkor szokott az lenni, hogy "nagyon rendes és szeretem, mint embert, de nem tudok férfiként ránézni".

2019. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez mindkettőtöknek megfelel így, akkor nincs vele semmi baj. Csak oda kell figyelni rá, hogy ez tényleg így legyen, és egyik fél se kényszerből csinálja ezt a szerepet. Abban is van valami, amit az első írt, sok ilyen eset előfordul, és nem egyszerű észrevenni időben a jeleket.


Van olyan domináns nő, aki letöri az egyébként nem erre vágyó férfi minden kezdeményezését, "megneveli", "beidomítja", és végül a férfi behódol, "jobb a békesség" címszóval mindent a nőre hagy. Na ilyenkor szinte biztos az fog történni, amit az első válaszoló írt. A nő idővel olyanra formálta a férfit, amilyenre szerette volna, aztán rájön, hogy ez már nem is férfi az ő szemében.


De nagyon sok olyan domináns nő is van, aki a lelke mélyén mégis arra vágyik, hogy egy tökös férfi őt is ledominálja. Az ilyen tipikusan a főnökasszony, akinek a munkahelyén mindig mindent neki kell megoldani, a végső szót kimondani. Az szinte kikapcsolódás neki, ha otthon valaki leveszi ezt a terhet a válláról. De ez fordítva is működik a nemek felcserélésével.

2019. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen no vagyok, viszont az agyban a ferjem a fonok. Ott jo gyengenek lenni:)
2019. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nektek legyen jó, ne másnak.
2019. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!