Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már Veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már Veled olyan, hogy szerettél valakit, de egyszerűen nem tudtál Neki megbocsátani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most pont ebben a helyzetben vagyok. kb két hete történt, mikor nagyon összevesztünk. azóta bunkó, lekezelő, és minden rossz vagyok vele. egyszerűen mindent rajta vezetek le. próbáltam már megerőltetni magam, hogy jobb legyen, de néha nem tudok harcolni magam ellen. nem tudom, hogy mit csináljak, vagy mi lenne a leghelyesebb. ő szeret engem tiszta szívből, tudom, érzem. de ha így folytatom tovább, egyszercsak kiszeret belőlem az biztos. mióta balhéztunk, azóta nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban semmilyen téren.
2010. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még nem
2010. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, akit szerettem annak meg is tudtam bocsátani.
2010. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen haragú vagyok,de soha nem tudok senkire.Pedig néha szeretnék,de egyszerűen nem tudok..nem és nem.
2010. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szereted, akkor leülsz és megbeszéled vele miért haragszol rá ennyire. annak oka van, és nemtudsz rajta tullépni. Ha fontos neked is a másik, akkor erőt veszel magadon és megbeszéled vele a dolgokat, higgadtan, normálisan. más megoldás nincs,mert elfogod veszíteni bármi is történt.
2010. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2010. nov. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!