Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoktatok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok a párotoknak venni szülinapra?

Figyelt kérdés
40 éves lesz és mindenképp valami személyeset szeretnék, nem parfüm, stb. Kapott már az együtt töltött idő alatt fénykép albumot, utazást, vacsi, közös kép, program, rajz rólunk. Valami ötlet, ami kreatív? Élmény most nem jó, mert nem tudom lefixálni... Ő a férfi.
2019. szept. 10. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Wellness?
2019. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oda járunk szinte minden hétvégén, de köszönöm.
2019. szept. 10. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már hagyomány, hogy ha szülinap, akkor közös utazás. Az övét én szervezem és foglalom, az enyémet pedig ő. Mindketten utáljuk a tárgyi ajándékokat, csakis élménybe fektetünk. Viszont ha ez nem megoldható, akkor csak van valami hobbija, nem? Amikor a férjemet elkezdte érdekelni a sörfőzés és százával nézte róluk a youtube videókat, én vettem neki hozzá egy teljes szettet, hatalmas sikere volt.
2019. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valamit csináltatni neki, akár gravírozás...
2019. szept. 10. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam régóta szülinapra egyedi lánc, gyűrű, fülbevaló.

Ez csak akkor jó, ha szereti az ember párja az ilyeneket.

Én, mint férfi, mindig horgászcuccot, vagy közös horgászatot kapok valahol. Igaz, mindketten oda vagyunk a horgászatárt.

2019. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az exemnek 30ra legot vettem, imádta. Mi tényleg nem tudjuk, hogy mit szeret
2019. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék semmilyen gravírozott dolognak, fantáziátlan, snassz, akkor már inkább ne is adjon semmit. De te ismered a férjed, te tudod, mit szeret. Tényleg nincs semmi olyan hobbija, amivel kapcsolatos dolgot tudnál neki venni?
2019. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából hiába írjuk le, a te párodnak biztos nem lesz jó ugyanaz...

Az enyém imádja a Zsolnay porcelánokat, ő is most lesz 40. Pécsen még egyikünk sem volt, ezért "elviszem" őt oda megnézni a porcelánokat, ez egy ilyen kultúrhétvége lesz . Illetve a születésnapjára veszek neki egy értékesebb darabot , amire tudom hogy régóta vágyik.


De hogy a te párodnak mi a személyes, azt igazán csak te tudhatod...

2019. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A zeneiparban tevékenykedik, szeret vezetni, sokat dolgozik.
2019. szept. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!