Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam vagy ne hívjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy ne hívjam? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régebb óta ismerjük egymást, de egy jó ideig nem beszéltünk. Most úgy egy hónapja ismét beszéltünk találkoztunk is minden nagyon jó volt. Mikor elváltunk mondta, hogy felhív ha esetleg szombaton vagy vasárnap mégis ráér, de azóta semmi. Én próbáltam keresni egyszer beszéltünk msn-en, de nem tudtunk találkozni mert pont dolgozott azon a két napon mikor én ráértem volna. Nem tudom, hogy felhívjam-e vagy se, kicsit bánt, hogy azóta csak én próbálom keresni ő meg nem, pedig eleinte ő is keresett engem. Mit tegyek?
2010. júl. 14. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én inkább csak sms-t írnék, hogy mi van vele..

Aztán majd látod, hogy reagál e rá.Ha nem, akkor ennyi.

2010. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, azt tudom, hogy nincs pénz a kártyáján, de ilyenkor anyukája telefonjáról keres, vagyis keresett eddig, de mostanában semmi.
2010. júl. 14. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor az utolsó mondatom... sajnálom.
2010. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nem lehet ,hogy a lány csak a barátod akar lenni?
2010. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, igazából én csak egy találkozót szerettem volna, viszont ő randinak vette és mikor elváltunk azt mondta alig várja a következő randit...
2010. júl. 15. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer még megpróbálhatod.
2010. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

El foglak szomorítani... Ha kellenél neki, már ő keresett volna... Ha csak nem büszke hozzá túlzottan...

Egy próbát megér... Szerintem hívd fel... Max ne kérdezz rá pontosan,hogy ráér -e, csak érdeklődj,hogy hogy van, ilyesmi... És ha ráér, akkor mondani fogja...


Légy felkészülve a legrosszabbra, de reménykedj a legjobbakban :)


20l

2010. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp se add még fel! Lehet, hogy az anyukája telóján sincs most pénz. Én egy utsó próbát még tennék. Szerintem hívd fel, kérj tőle találkozót, és ott mondhatod neki, hogy te el tudnál vele képzelni egy kapcsolatot, mert...(amit gondolsz), és hogy ő mit szól ehhez.
2010. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd fel.hajrá.
2010. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!