Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy ne hívjam?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, de elküldtem, mert már régóta szerelmes vagyok belé és van párom ezért így nem volt remek. De hiányzik és hiába írtam neki imaélt nem írt vissza. Most vettem észre hogy facebookon rajta van mire rá akartam volna írni kilépett. Sose volt barátom csak ő. Vele megbeszéltem mindent. Mióta elküldtem az óta nincs barátom így most már még jobban bezárkóztam a szobámba. És az jutott eszembe hogy jó ötlet lenne felhívni. Szerinted felhívjam vagy ne? És most ne azzal jöjjetek, hogy én milyen paraszt vagyok, hogy a párom mellett másba is szerelmes vagyok hisz nem tehetek róla. Ha valamit nem értesz, akkor kérdez.
2010. nov. 13. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a legokosabb és egyben legtisztességesebb lépés, ha szakítasz a jelenlegi pároddal, hiszen nem őt szereted, utána írsz egy smst a szőke hercegnek, hogy őt szereted, szakítottál a pároddal. Ha meg nem jön össze akkor is mindegy, hisz a jelenlegit nem szereted és nem lennél vele boldog.
2010. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet.Ha úgygondolod,hogy a párod nem a barátod akkor nincs jövője a kapcsolatnak.
2010. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem értek, kérdezek: ha őt szereted, miért őt küldted el, miért nem a párodat???

Aztán semmi gond nem lenne...

2010. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Nem kell szakítanod, a kapcsolatod idővel magától is elhal majd. Észresemveszed és vége lesz. A pasit ne hívd fel, mert a pasik nem szeretik az ölebeket akik rájuk másznak. Ha igazán szeret visszatalál, és ő fog keresni magától téged. Ha nem annyit ért, persze akkor sz.r lesz, de legalább nem élsz hazugságban és nem áltatod magad. Tehát el a kezekkel attól a telefontól! Ha nem keres magától, akkor nem is fontos.
2010. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mert ő nem szeret és kezdek kiszeretni belőle és csak ezért küldtem el. Úgy írtam hogy barát hogy csak sima beszélgetés és ennyi
2010. nov. 13. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem.

Ja, hát ha ő nem szeret, akkor jól tetted. Nem lehet barátságot fenntartani, ha az egyik többet akar sajnos, ez van.

Azért mérget ne vegyél rá, hogy ő nem szeret.

Szakits a pasiddal, jelezd a közösségi oldalakon, hogy független vagy és ne foglalkozz vele. De azért nagyon ne lepődj meg, ha mégis megkeres és kiderül, hogy hát esetleg mégiscsak szeret...

2010. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem szeret:S Mert ha szeretne akkor vissza írt volna vagy épp jelzett volna hogy neki ez így nem jó ő szeretne velem beszélgetni.
2010. nov. 13. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet veled.

Ha szeret, de kapcsolatban vagy, akkor nem biztos, hogy azt teszi, amit te irsz... Mert tiszteletben tartja a párodat, a kapcsolatodat.

Elmondtad neki, hogy szereted? Mit reagált? Vagy mi volt pontosan?

2010. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy ő nem akar velem járni mert hogy 5 év kor különbség van köztünk és nekem egy fiatal srác kell. Mikor ez teljesen nem igaz mert én nem szeretem a fiatal srácokat mert azok elég buták éretlenek.
2010. nov. 13. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem biztos a szerelmedben, mármint hogy te tényleg szereted.

Akkor szakits a pasiddal (ezt már irtuk...), legyél független.

Aztán irj neki, de csak annyit, hogy sajnálod, hogy igy gondolja, mert te valóban őt szereted. Aztán ne csinálj semmit. Ha akar, keres.

2010. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!