Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok olyan férfival, aki állandóan a munkájával takarózik, változtatni viszont nem képes?

Figyelt kérdés

A munkaja miatt fáradt, alig akar szexelni, rosszul erzi magát... mindig gyártja a kifogásokat. Elég jó a szakmájában, találhatna új állást, ha akarna, de letojja, csak panaszkodik.

Most ha ezzel még nem is lenne baj, de mi lesz ha gyerek lesz (ha lesz), akkor is mindent nekem kéne megoldanom. Másik jo indok, hogy már 20 éve ugyanott dolgozik, de jó lenne ott maradni, de a közeg megváltozott, lustak a kollégái, mindent ő csinál, jobban megfizetett állás meg nem kell neki, mert neki a pénz nem fontos. Ja, és volt hogy még a szabadsága alatt is keresték, ő meg kapásból csinálta volna, nem is érdekelte, hogy kettesben vagyunk, csak akkor eszmélt fel, amikor közöltem, ha most ezt nem fejezi be, én hazamegyek.

Nem orvos, mentős vagy ilyesmi, még csak nem is emberekkel foglalkozik, nem ügyelet miatt hívták. Informatikus.



2019. aug. 12. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele megbeszélni, mert ez nem normális, főleg ha rád meg nincs ideje, vagy a közösen töltött idő helyett is inkább dolgozik. Nem mondom, hogy szakits, mert gondolom szereted, de hosszú távon nem lesz így jó, változtasson, hogy együtt maradjatok.
2019. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elejen en azt hittem vmi öreg/kiélt parrol lehet szo erre kiderül hogy gyerekvallalas elött.

A pasi hany eves? Tipikus letelepedettekre jellemzö ez aki mar mindent megelt. Van gyereke elözö kapcs-àbol?

2019. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!