Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tanítják itt azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanítják itt azt, hogy a liánozás bűn?

Figyelt kérdés

Aki könnyen ismerkedik, annak mindegy. Szakít, és 2 hét múlva, vagy amint letudta a gyászt, már mással randizik. Más évekig egyedül van, mire beakad neki valaki. Ha azt az embert elengedi akivel jelenleg együtt van, akkor lehet, hogy csak évek múlva lesz megint kapcsolata. Őszintén szólva engem nem érdekel, hogy erkölcsileg ez nem helyes. Azt nézem, hogy nekem mi a jó. Nem fogok hónapokig évekig egyedül menni az utcán, nem leszek addig szex nélkül, stb... Bizony én addig nem engedem el a páromat, amíg nem akad valaki, aki legalább olyan jó, mint ő, hiába nem szeretem már.


Tessék lehet osztani az észt.


2019. szept. 14. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
És most jöttél erre az oldalra hisztizni?
2019. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem sem bün söt bölcs dolog,én azonnal dobom a csajt ha akad egy jobb de amíg nincs jobb addig ha nincs ló akkor jó a szamár is elv érvényesül.

Csak én számítok Minden más másodlagos

2019. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem bűn, csak f_szság. Értelmetlenség lenne. Én 30+ éve vagyok szex nélkül, megoldom a markommal. Akiben ennyi önkontroll sincs, az az állatok szintjén ragadt.

Ez a mentalitás eleve butaság, hogy csak akkor veszem le a sz_ros gatyát ha már vettem újat addig meg hagy csípje a szag a szemem, a sz_r a s_ggem....

2019. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Tisztességtelen a másik féllel szemben,részedről meg kapcsolatfüggő technika. Sok embernek sok minden ráfér a pofájára. Nem, nem arcára, mert az ilyen típusoknak nem az van.
2019. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Csak te mondod, hogy bűnnek mondják, mindenféle alap nélkül.
2019. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem bűn, önkéntes erkölcscsősz meg mindenhol akad. Viszont én nem csinálom. Nem azért, mert valami szentéletű volnék, hanem egyszerűen nem vagyok társfüggő, semmi gondom az egyedülléttel, sőt kifejezetten élvezem néha és mikor kapcsolatban vagyok is igénylem. Nem vagyok az a matrica típus és hasonszőrűeket is keresek, mert agyérgörcsöt kapnék arról, ha valaki folyton tapadna rám, mint pulira a bogáncs. Így ha valakivel már nem jó, vagy nem szeretem, azt elengedem, szexelni meg bármikor lehet, szexkapcsolatot a legkönnyebb találni, még csak partnert váltogatni sem kell, csak a miatt nem maradok együtt senkivel sem. Nem értem miért kén egyedül mennem bárhol is (az utcán? WTF? ez szempont?), ezt értelmezni sem tudom, vannak nekem barátaim, családom, biodíszlet meg köszönöm nem kell.
2019. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

9-es


A magyarázatodból az felejted ki, hogy nem mindenki talál szexkapcsolatot. Elhiszem, hogy nőként neked ez könnyű, de számos pasi a szakítása után évekig egyedül van, mert nem képes felszedni egy csajt sem. A nők ezt nem értik, hiszen még a csúnya nőket is megdugják, de ott van pl. haverom, aki kb. 5 éve bizonyítottan nem volt nővel. Egyszerűen semmi nem jön neki össze. Ha ő találna egy nőt, biztosan liánozna, hiszen a franc se akarna újabb szexmentes 5 évet.

2019. szept. 14. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ösztönlény vagy, valószínűleg már ezen a szinten is maradsz...nekem mindegy.
2019. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Én értelek kérdező, de ha most az azonos neműeket nem veszszük számításba, akkor mivel kétszereplős a dolog, ippeg pont annyi férfinek van szexkapcsolata, mint egy nőnek, hiszen együtt csinálják ugye. Lássuk be, az nem igazán értelmezhető, hogy a nőknek ez jobban megy. Azt elhiszem, hogy könnyebben nekik bizonyos szempontból, de ez pont kiegyensúlyozott terep. Az persze valószínű, hogy ha csak a pasikon múlna sokkal több szexkapcsolat lenne, mint amennyi van, mert sok nő ebben nincsen benne, de pont ugyanannyi jut mindkét nemnek. Tudom, hogy sokan vannak kényszerű cölibátusban, de lássuk be az az incel(és itt nem rád gondolok most, mielőtt félreérted) elképzelés, miszerint a sikerteleneknek is "jár" a szex és újraelosztanák random a nőket, több mint nevetséges. Elismerem természetesen, hogy nekem, mint kvázi szép nőnek sokkal könnyebb a dolgom, de én meg pont lazább kapcsolatot találok nehezen. nem akarok összeköltözni, meg férjhez menni, kézenfogva andalogni a napfényeben. Egy szikra romantika sincs bennem, így aztán mindig megkapom előbb utóbb, hogy fagyos vagyok mint a jégszekrény, pedig csak némi térre vágyom. Ejj, nehéz az élet level 25, megyek is inkább sorozatot nézni...
2019. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!