Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasi kevés szexet igényel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi kevés szexet igényel, van aki találkozott ilyennel?

Figyelt kérdés

A barátomat nem a szex vezérli. El van nélküle simán két hétig is, fáradtan nem is szeret szexelni.

Mit gondoltok működhet egy kapcsolat ilyen szexuális étvágyú férfival?

Idáig csak olyan párom volt aki a legyet is röptében.. Igaz meg is csalt az első adandó alkalommal..



2019. szept. 14. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően az embereknél ez ciklikusan működik, vannak időszakok amikor jobban és vannak időszakok amikor kevésbé igényli valaki a szexet.
2019. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha kielégited nem csal meg.
2019. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Én majdnem aszexuális vagyok.

Vonzanak a nők, de megvagyok szex nélkül. Viszont kölcsönös törődés, összebújás, közös programok nélkül nem vagyok meg.


És igen, volt már kapcsolatom, csak nagyon nehéz ilyen nőt találni.

2019. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szex mániás, igaz heti 1-2 alkalmat igénylek, de fáradtan én sem szeretek, és spontán sem.
2019. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Először azt hittem velem van a baj, majdnem rá ment a kapcsolatunk mert azt hittem nem kíván a pasi és mikor el mondta, hogy ő hogy működik azt hittem viccel de megnyugodtam, hogy tényleg van ilyen..
2019. szept. 14. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
"Idáig csak olyan párom volt aki a legyet is röptében.." megszexualizálta? :D Vagy ezt mire kell érteni? Szerintem az a kicsit nem normális aki fáradtan még vadulni akar, a szexre rá kell hangolódni, ha muszájból történik az nem jó :)
2019. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha neked baj akkor add nekem a pasid :D
2019. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Találkoztam ilyennel és nem működött a kapcsolat. Nem csak a szex muaiatt nem, de plusz egy ok volt, hogy ne is kapálózzak a pasi után.
2019. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsére az enyém is ilyen, én pl hónapokig is ellennék nélküle
2019. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy működhet-e kapcsolat így, csakis rajtatok múlik. Nekem nem működne, én naponta-kétnaponta igėnylem, nekem nyilván kevés lenne ez a mennyiség, de sok nőnek meg pont ideális. Ha neked ez elég, akkor ettől függetlenül még nyilván elcsúszhat a kapcsolat bármin, de nem hiszem, hogy ez befolyásolná. Ha neked ennél jelentősen nagyobb az igényed, akkor viszont eleve konfliktusokat és problémákat szül ez a különbség, ami akár kis piti ügyeket is felnagyíthat, potenciálisan közbetetten vetve véget a kapcsolatnak.
2019. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!