Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a páromra is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a páromra is?

Figyelt kérdés
Párom és én is a szüleinknél lakunk még de tervezzük az összeköltözést. Az történt hogy ma meglepetés szerűen átmentem hozzá mert mindketten szabadnaposok vagyunk, ő ennek örült hogy megleptem. Eredetileg úgy volt hogy holnap megyek hozzá. Ezután felhívta az anyját hogy inkább ma maradnék náluk, erre ő azt mondta hogy nem mert legyen az amit megbeszéltek. Szóval haza lettem küldve. Nekem ez nagyon megalázó volt. Párom mentegetőzik hogy az anyja lakása és mégis csak ő dönti el ki lehet náluk, ebben teljes mértékben igazat adok neki de az én anyám ilyet soha nem csinált volna de ha mégis én tuti kiálltam volna mellette. Évek óta együtt vagyunk, 2 hetente alszok náluk 1 napot kb. úgyhogy még csak azt se mondhatja senki hogy állandóan náluk lógok. Azért is bosszant ennyire a dolog mert vidékről utaztam Pestre csak hogy meglepjem erre közlik hogy nem ez volt megbeszélve, menjek vissza holnap. Kérdésem tehát hogy jogosan haragszom a páromra is mert nem nagyon állt ki mellettem vagy ő ebben egyáltalán nem hibás? Köszi hogy végig olvastad.
2019. szept. 17. 20:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

Jogosan!

Egy Idiota az anyja, fogadjunk valami elvalt klimaxos magányos nő...

2019. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj, az anyukája ilyen maradi és merev, fogadd el, ezen nem tudsz változtatni. A párod meg még nem vált le a szüleiről, nem mer szembeszállni velük, konfrontálódni, nincs saját akarata, de hát az is igaz, hogy az anyja lakása, úgyhogy sajnos az ő szabályai szerint kell lenned.

Ne duzzogj ezen, főleg ne hisztizz. Ez történt, lépj tovább.

2019. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Klimaxos, aki semmilyen férfival nem akar együtt élni csak összejárni velük.
2019. szept. 17. 20:58
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez tini kategóriás kérdés.


Az anyja hülye. A párod is hülye, hogy engedélyt kér (elég lenne informálni). Te is hülye vagy, ha holnap visszamész.

2019. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam hogy laktam náluk 5 évig és azalatt nagyon jóban voltam az anyjával. Még dicsekedett is másoknak hogy mennyire jól kijön a menyével. Amióta elköltöztem tőlük teljesen bekattant. Nyilván nem azt vártam volna a páromtól hogy dobja ki az anyját a lakásból miattam de majdhogynem egyetértésben volt vele. Megalázó nekem ez az egész.
2019. szept. 17. 21:02
 6/39 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok szóval nem tini kategória és soha többet nem megyek hozzájuk az biztos.
2019. szept. 17. 21:02
 7/39 Rockarc ***** válasza:
96%

Nehez szitu, de ezzel a jovendobeli anyos megadta az alaphangot a kesobbi kapcsolathoz. Az osszekoltozes nem is lehetne aktualisabb. Utana pedig fokuszalj arra, hogy a parod mennyire fugg az anyjatol igy, hogy lekerult rola a poraz, amit a lakas jelent. Ha anyos bevezenyel neki, es o meg futkos, mint egy jol nevelt kutya, akkor neked nincs ott helyed. Ez legyen a vizvalaszto, ne a mostani incidens.


43F

2019. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi idősen már nem otthon kéne lakni, pláne nem évek óta tartó kapcsolatban. Ti ezt normálisnak tartjátok? Lehet az anyja hülye, de ti sem vagytok teljesen komplettek.
2019. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem egyetértek Rockarc hozzászólásával.

Viszont én majdnem biztosra veszem, hogy a "párod" anyuci pici fia, és soha az életben nem lesz önálló és nem fog kiállni sem magért sem érted.

Sok időt én nem pazarolnék erre.

2019. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem értem hogy te ezek szerint öt évet ott éltél velük és akkor hogy hogy oda költöztél aztán meg el? Mi történt?

Valint ezek szerint ismered anyósod így nem kéne meglepodj a dolgon. Bár ha jóban voltatok akkor nem tudom mi történt, talán annak lesz köze hogy öt évig ott éltél aztán meg hirtelen nem.

2019. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!