Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom ezért?

Figyelt kérdés
Telefonról írok nem akarok ékezetet használni. A pasimmal eddig folyton együtt voltunk valamint mindig én mentem át hozzá. Minden nap látni akart ha egy nap mentem el hozzá, hisztizett. A lábamat nemrég operálták 6 hét gipszben leszek. Azóta már n
2018. aug. 1. 08:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem akar velem lenni folyton, a korhazban csak egyszer volt bent eddig. Otthon nem szívesen látogat meg mert sokat dolgozik. Nem kell ápolni anyáékkal lakom valamint szórakoztatni se kell de rossz hogy a nagy ragaszkodás eddig tartott.
2018. aug. 1. 08:59
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben neki kellett volna mennie hozzád. Ez egy hisztigép, aki ráadásul nagyon erőszakos is. A helyedben úgy kiosztanám, hogy kétszer meggondolná, hogy még egyszer erőszakos legyen.
2018. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

*a korhazban csak egyszer volt bent eddig


Húha, nagyon megeröltette magát. Hozzám minden nap jöttek, ha úgy adódott hogy bent kellett lennem.


Ez egyre gázabb amit írsz. Ez az ember téged nem szeret. Nagy szavak, cselekedet nélkül.

2018. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mindig azzal jön hogy fáradt munka után. Most az érdekli hogy mikor tudok átmenni hozzá legközelebb.
2018. aug. 1. 09:01
 5/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk 3 napig voltam bent, mar otthon vagyok.
2018. aug. 1. 09:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Meglátogatlak , ha kell :D Amúgy, milyen faragatlan ember az ilyen, aki akkor hagy ott, amikor beteg vagy...
2018. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

4 Akkorát beintenék a helyedben neki, hogy csak lesne.

Jaj ő fáradt, és? aki szereti a másikat, főleg ilyen helyzetben, mint amibe vagy, az fáradtan is odateszi magát, hogy melletted álljon. Ne hogy már bedőlj..

2018. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ebben az egészben a legnagyobb baj, hogy egy önző disznó, mert as bajban sehol nincs, nem áll melletted, nem támogat. Neki kéne mennie hozzád, bevásárolni, hogy te ne cipekedj, tőrődni veled, odafigyelni rád, orvoshoz vinni ha kell-bármennyire is fáradt.


Biztos, hogy kell neked egy ilyen kirakat figura, aki önmagán kivül semmit nem lát?

2018. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A szüleim bevásárolnak nekem és orvoshoz délelőtt megyek. Segíteni nem kell nagyon.
2018. aug. 1. 09:13
 10/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Nincs szex -> nem is érdekled. Ennyi a történet.
2018. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!