Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elmegy külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmegy külföldre tanulni 4 hónapra, már 3 éve együtt vagyunk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg ameddig visszajön.
2019. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Előtte mindenképpen dugd meg. Gondolom majd skypoltok, vagy valami, szóval most nyugodtan megihatsz 2 sört.
2019. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Menj vele.
2019. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es jól leírta. Kicsit finomítva töltsetek el egy romantikus estét együtt, aztán had utazzon. Ha megoldható látogasd meg, ha nem, akkor sem a világvége 4 hónap, már ha komoly a kapcsolat. Beszéltek skyepon majd meg facen rendszeresen, biztosítsd róla, hogy megvárod és szereted..ennyi
2019. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó füge pálinkának örülnék.
2019. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Minek menjen vele??? Ennyire ne legyenek már a férfiak pincsikutyák. A 4 hónap az semmi. Ha egy férfi tényleg az, akkor van saját élete, felfogja hogy mi a helyzet, és ennek megfelelően éli tovább az életét. Magamból kiindulva nem is értem mi a kérdés!
2019. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Ez bukó.

Valszeg meg fogják reszelni.

2019. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Támogasd.


4 hónap nem a világvége. Ha ügyesek vagytok még erősödik is a kapcsolatotok, muszáj jól kommunikálni, bízni a másiikban, átértékelődik a másik fizikai jelenléte az életetekben stb.

2019. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4 hónap az p..öcs. Én is voltam, Erasmussal. Gondolom, ő sem Japánba megy.

Engem a négy hónap alatt kétszer meglátogatott a barátom, olyankor körülnéztünk a környéken, volt, hogy egész éjjel buszoztunk, hogy lássuk pl. Amsterdamot. Fáradtan szorítottuk egymás kezét, csak aludni volt erőnk. Annyira jó volt, még jobban összekovácsolt minket. Négy hónap semmi. Ott a chat, ott a technika. Látogasd meg hosszú hétvégén, ilyenek.

2019. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van 2 kezed. Megtudod oldani.
2019. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!