Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom külföldre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom külföldre megy dolgozni, akkor nem biztos, hogy együtt maradunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom anyja egy alkoholista nő volt, a lényeg, hogy hatalmas adósságot halmozott a párom nyakába, sajnos a barátomnak kell kifizetnie.

3 éve vagyunk együtt, tavkapcsolatban éltünk mindvégig, péntektől vasárnapig találkoztunk.

Mivel van ez az adósság, ő azt nézi, mi lenne az a munka, mellyel a legjobban visszafizethetné és megszedhetné magát pénzzel. Felmerült Amerika, mert vannak ott rokonai, és három hetente járna haza. Őszintén, szerintem ez a kapcsolatunk végét jelentené. Én nem tudnék kimenni vele, és ő nem is tervez időintervallumot, hogy mennyit lenne kint.

Engem 3 évig ide köt az egyetem, tanulok.

Tudom, hogy az adósság kifizetése az első, de nekem eszembe se jutna itt hagyni a páromat. Ő ki se kérte a véleményem, hanem közölte, hogy külföldre megy ha onnan jön a legtöbb pénz. Én nagyon kivagyok, mert nagyon szeretem, de nem fogom visszatartani ha ez az álma.


2018. jan. 24. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

"de nekem eszembe se jutna itt hagyni a páromat. Ő ki se kérte a véleményem, "


1. te nem ő vagy

2. neked mi közöd ahhoz, hogy ő hogyan rendezi az adósságát? inkább örülj annak, hogy minél előbb törleszteni akar

3. túl negatív és pesszimista vagy, ez lesz a vesztetek

4. ha a kapcsolatotokkal minden rendben van, akkor ne hisztizz feleslegesen és ne csinálj balhét

2018. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Akkor adossagai vannak, hogy Amerikaig akar menni, hogy legyen eleg penze hogy kifizesse, de azert 3 hetente haza akarna jarni Amerikabol... meseljen meg a kedves parod.

A masik pedig, hogy ti jelenleg nem vagytok tavkapcsolatban, igy lennetek most ezzel az uj helyzettel abban, es ha neked az elso ami eszedbe jut, hogy szakitas lenne belole, akkor ennek a kapcsolatnak eleve nulla ertelme van. Egy kapcsolat nem csak akkor kapcsolat, ha az xy viszonylag elerheto es semmi gondja nincsen, hanem akkor is, ha aldozatokra kenyszerelunk, hogy egyutt legyunk. Ha ezt nem erted, akkor meg szimplan tul gyerek vagy.

2018. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

"Felmerült Amerika, mert vannak ott rokonai, és három hetente járna haza."


na, ne hülyéskedj már, hogy 3 hetente járna haza a világ túlsó feléből.

néuzd már meg, mennyibe kerül csak oda egy repjegy.

oda-vissza 3 hetente ez akkora lóvé, hogy teljesen irreális, amit mondasz!

2018. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

#1-2 vel ne foglalkozz. Szerintem nekik sose volt komoly kapcsolatuk :D


Amikor komoly kapcsolatban egy ilyen hatalmas döntésben ki se kéri a párja véleményét, az azért eléggé szokatlan dolog. Még csak annyit se mond, hogy figyelj úgy tűnik 5 hónap alatt tudnék annyi pénzt össze szedni, hogy utána normálisan élhessek, de ígérem, közben 1X legalább haza fogok jönni. Mit gondolsz?


Vagy valami ilyesmi. De ez, hogy na mentem Amerikába, és majd akkor találkozunk amikor úgy gondolom, vagy nem mert épp úgy, az nem valami helyes. Meg hogy lehet ott is akar maradni. Ő lehet a pénzt választja a kapcsolat helyett.


Ez a 3 hetente hazajárás se valami reális, komolytalan embernek néz ki. Csak 1 nap a repülés. Egyszerűen logikátlan az egész amit mond.


Szerintem ő nem értékeli annyira a kapcsolatotokat, mint ahogyan te.


23F

2018. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

#4


Majdnem 5 éves párkapcsolatban vagyok, ebből 4 és fél 200 km-es távkapcsi volt. Most decemberben költöztünk össze.


Tudod, a kérdezővel ellentétben én nem hisztiznék, hanem segíteném és támogatnám a páromat, hogy minél előbb törlessze az adósságát. Ha ő úgy dönt, hogy külföldre megy, akkor oké, ám legyen. Az ő döntése, és ez ésszerű is. Ott tényleg többet lehet keresni, mint itthon.


És ha ennyit nem bír ki egy kapcsolat, akkor már tényleg eleve halott volt az egész.


1-es voltam

2018. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4# - nalad picit idosebb vagyok mar, es evek ota kapcsolatban elek, aminek az elejen tobb ezer kilometer volt kozottunk... egyeb kerdes? :')
2018. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Az én szerelmem is más országban él. Én Oxfordi egyetemre akartam felvételizni, de nem mentem mert a szerelmem fontosabb. Előtte értelmes ember módjára megbeszéltem a párommal, hogy hogy lenne megoldható a találkozás. Majd ha gyereketek lesz és a férjetek közli, hogy menne 3 évre külföldre mert akkor több pénzetek lenne, akkor is remélem ugyan ilyen mosolygósan álltok a dologhoz (én már láttam ilyet, hogy így hagyta itthon az asszonyt és/vagy a gyereket).


Mindegy hogy hány évesek vagytok, IQ nem lesz több. Szóval nem értem mi köze ennek a logikus viselkedéshez.

2018. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#7


Jaj kislány, ne keverj már össze-vissza mindent.

Itt a két fél CSAK kapcsolatban van, se házasság, se gyerek!


Amit te írsz, az teljesen más szituáció. De nem baj, ha szerinted egy a kettő, akkor majd ha agyilag felnősz, megérted, hogy egyáltalán nem ugyanaz a kettő.

2018. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

ui.:


"Én Oxfordi egyetemre akartam felvételizni, de nem mentem mert a szerelmem fontosabb."


Jó nagy h..lye voltál, már bocsi, hogy a kapcsolatot előrébb helyezted, mint a céljaidat.

Sebaj, a te életed, a te döntésed.

Párkapcsolat lehet több is, de egy lehetőséged volt akkor, hogy oda felvételizz.


Tudod, egy kapcsolat se ér annyit, hogy feladd az álmaidat!

2018. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem amiben egyetértünk az az, hogy mások vagyunk :D



u.i: "Párkapcsolat lehet több is, de egy lehetőséged volt akkor, hogy oda felvételizz. "

-Inkább én úgy fogom fel, hogy egy életünk van hogy azt a szeretteinkkel töltsük :) Mint ahogy én is mehetek Msc-re már a párommal, úgy a kérdező barátja is mehetne majd ki egyetem után külföldre a párjával (miután a kérdező befejezte). És mindig együtt lesznek, nem kellene nélkülözni.

-És egy párkapcsolat elég egy egész életre. Nem mindenkinek lesz több :)


De én nem is offolnék már tovább, válaszoljanak mások is a kérdezőnek :)

2018. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!