Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a párommal, (23 évesek vagyunk) szeretnénk már összeköltözni. De van 2 kiskorú tesója (11,17 éves) és velük kellene összeköltöznünk + nevelni őket, mert anyukájuk nem él, apjuknak meg külföldre kell menni dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szeretem a párom, de vele szeretnék összeköltözni és nem a testvéreivel meg nem őket szeretném nevelni, pár év múlva már saját gyereket szeretnénk. Fogalmam sincs, h mit tegyek, bevállaljam-e? Párom mindenképp akarja, mert nem szeretné h intézetbe kerüljenek a testvérei. Nekem nincs tesóm, én nem tudom, mit érezhet ő. Ti támogatnátok ilyen helyzetben, belemennétek ebbe?
2014. máj. 5. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell őket nevelned. Ha az a kérdés, hogy intézet vagy veletek, és szereted a párod azt hiszem már tudod a választ magadtól is.. F/26
2014. máj. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek.

Ha szereted akkor bevallalod...

Es igy lesznek tesoid is... :-)

2014. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem lenne kérdés hogy bevállalom-e!

Milyen férfi vagy te...

2014. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen nő, inkább..
2014. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a család az első minden rendes embernek! kivéve azoknak akiket bántalmaztak otthon. nekik van kifogásuk
2014. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon becsüld meg a párodat, amiért ő igy is felnevelné a tesóit. A neved alapján te lány vagy, úgyhogy még szebb h a srác ennyire érett 23 évesen.

Nem tudom milyen a kapcsolatod a tesóival, de ha szereted őt és terveid vannan vele(összeköltözés, házasság, gyerekek stb.) akkor tedd meg érte.

Hidd el, nem olyan nagy ügy, leszámitva azt h mind 2 gyerek kamaszodik.

Ha te nem vagy jó anya tipus, mert ilyen is van, és azért nem szeretnéd, akkor viszont félő h nem a párod való hozzád. Mert neki ez az élete, és neked igazodnod is kell hozzá.

2014. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan költözz oda_ legalább gyakorolhatod kicsit az anyaszerepet (azért vissza ne élj vele).

Viszont nem értem, hogy az apjuknak miért kell feltétlen külföldre menni? Amikor a saját gyerekei leginkább az ő felelőssége?

2014. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, még átgondolom. Nekem nagyon nagy lépés lenne ez... (azért is, mert eddig szinte mindent megcsinált helyettem az anyukám és nem érzem h fel lennék készülve arra, hogy mindent egyedül csináljak főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés meg h hirtelen lenne "2 gyerekem") Amúgy igen, lány vagyok! Jaa azt én sem értem, hogy miért nem viszi az apjuk külföldre magával őket, azt semmiképp nem akarja..
2014. máj. 5. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy, szerintem itt az ideje h mindent amit az imént felsoroltál megtanulj.
2014. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
apuka munkásszállón nem akar gyereket kínozni
2014. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!