Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más szerelemre vágyok, romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerelemre vágyok, romantikus férfira.4 hónapos kapcsolatból ki lépjek ezért?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom aki mindent megadott amire vágytam, egy darabig. Aztán már semmit csak ha kelett pénz vagy valami meg vette. Kiderült, hogy csal egy éve.

Túl tettem magam rajta és meg ismertem egy férfit aki tetszett nekem, el vitt randizni, vele is el mentem étterembe. Hamar be mutatott a szüleinek, el járok vele dolgozni ha szabadnapos vagyok, egymásnál alszunk. Viszont ez a férfi nem hív fel telefonon, vagyis egy héten jó esetben 2x. Ír messengeren mindennap de az nem olyan. Amikor együtt vagyunk akkor mindig megölel, megpuszil, fogja a kezem még egy kis méteren is ha megyünk. Mégsem mondta, hogy szerelmes lenne belém. Megszereli az autóm, jött ha szükségem volt rá. Viszont rengeteget dolgozik és szerinte ha nem ismer engem meg egyáltalán nem lett volna jó darabig barátnője. Viszont én valami olyanra vágyom amit látni, hogy majd meghal egymásért a két fél. Nem bírják egymás nélkül (na mi van, hogy nem tudunk egy héten csak max 1x találkozni) olyanra vágyom aki meglep ajándékokkal, mert ezidő alatt egyébként még semmit sem kaptam tőle. Tehát olyan szenvedélyes szerelemre.. Mások miért élik át?


2019. szept. 19. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Elég kevés az olyan kapcsolat, ami valódi őszinte, tiszta szerelem. Általában max az egyik fél van így oda a másikért, vagy egyik sem. A többség inkább opportunista módon belekényelmesedik egy kapcsolatba olyannal,akire nem is vágyik igazán, mert fél az egyedülléttől.
2019. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy barátom aki mindent megadott amire vágytam, egy darabig."

Látod, ez a kulcsmondat. De ha nem vagy a mostaniba szerelmes, akkor tényleg jobb ha elhagyod.

2019. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Egy ismim így ment hozzá a pasijához. Mármint hogy ő kicsit se érezte szerelmesnek magát. 2 év múlva elváltak, mert a csaj összeismerkedett egy szenvedélyes falubikájával. Ezért hozzá se kellett volna mennie, mert nem bírt a seg.g€n maradni.
2019. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!