Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy egyoldalú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy egyoldalú kapcsolatból kilépni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt, és ezt ki is mutatom, ő viszont se nem mondja, se nem mutatja ki, minden ölelést/puszit én kezdeményezek, csak én mondom neki, hogy szeretlek. Nagyon fáj ez, és amikor megemlítettem, kb. megsértődött, hogy ha így nem jó nekem, akkor sajnálja...pedig régen nem volt ilyen egyáltalán. Az eszemmel tudom, hogy az érzései változtak meg, nem ő maga ennyire, viszont ő azt állítja, hogy nem változtak az érzései... Kilépni nem tudok belőle, mert nagyon szeretem, és úgy érzem, hogy nélküle még rosszabb lenne. De a lelkem mélyén tudom, hogy egy ilyen kapcsolatban sem akarok bennragadni, ahol semmi gyengédséget nem kapok a másik részéről. Nagyon nehéz helyzetben vagyok, mit tanácsoltok?
2019. aug. 6. 20:08
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Elnyomod a klasszik szöveget, Drágám, beszélnünk kell...kezdettel, és szerintem önként elmegy.


Azt hiszem, hogy ha nem a vicces utat választod, akkor is így kell kezdened.

2019. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Vegyél elő egy papírlapot és írd össze mi tart mellette s mi van amellett hogy szakíts vele. Egyértelmű lesz.

Én speciel megfulladnék egy ilyen "kapcsolatban" ennél már az egyedüllét is jobb.

2019. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóban voltam én is, de már az első jelekre ugrottam.

Egy nap felkeltem és ezek a kérdések fogalmazódtak meg bennem:

-Valóban képes lennél egy olyan ember mellett leélni egy életet, akinek te csak adsz és adsz, de sosem kapsz?

-Valóban semmibe veszed magad és ennyire ragaszkodsz egy olyan emberhez, aki nem igényli a csókodat, az ölelésedet, a mosolygós tekinteted, a kézfogásodat és a simogatásodat?

-Képes lennél úgy élni, hogy egy megtűrt személy vagy az ő életébe?

-Ha másra vágysz, több szeretetre, figyelemre, beszélgetésre, csodálatra, akkor miért érnéd be ennyivel?


Az én párom nem akarta megbeszélni a problémákat. Sőt, nem is beszélt. Falakat húzott maga köré, melyeket már nem értem fel...


Tudod, minden ember megérdemli, hogy szeressék. Én egy percig sem tudtam volna tovább maradni, ott, ahol nem látnak szivesen, ahol tizedrangú dolog az én lényem, a jelenlétem.


Szerintem embereld meg magad, és költözz el. Minden, ismétlem: MINDEN jobb, mint ez! Ez a semmilyenség, üresség....ennél a pokol sem lehet rosszabb!

2019. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy összeszeded magad és te lépsz, vagy megvárod, amíg ő dob ki. Mert eljön az a pont, csak valamiért még húzza.
2019. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom tömören összefoglalni neked. Egyoldalúan.

33/f

2019. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ezt követem mert ugyanebben a helyzetben vagyok :/
2019. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet az ex barátnőmmel. Rengeteget őrlődtem, bármilyen problémát felhoztam, végül nekem kellett bocsánatot kérni... Mindenki mondta, hogy szakítsak, mert majd egyszer csak úgy eldönti, hogy már nem kellek neki és érzelmek nélkül, szarva az egészre, hirtelen kidob. Meg is történt, nem érdekelte, egyik pillanatról a másikra bekattant és indok nélkül azt mondta, hogy vége. Engedd el.
2019. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!