Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom többször is ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom többször is ad nekem, , utolsó esély (eket) ", akkor valószínűleg szeret engem?

Figyelt kérdés

Többször ígérgette már, hogy szakit ( mindegy miért ) , de aztán sose tette meg ...

Eddig minden exével ő szakított, de nekem vmiért mindig ,, megkegyelmez " !

Ennyire szeretne ?



ÉS NEM, NINCS SENKIJE RAJTAM KÍVÜL, ÉS SE NEM KACSINTGAT FÉLRE ÉS HASONLÓK !!!!!!


2019. szept. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak egy nagy marha a "párod"
2019. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de egyszer be fog telni a pohár nála és úgy rádbssza az ajtót, hogy pislogni se tudsz majd a meglepettségtől.. pedig többször szólt, hogy ez lesz. Lehet a következő, lehet az az utáni alkalomnál.
2019. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeret, de minden ilyen eset után egyre kevésbé, és egyszer eljut oda, hogy már lesz.arja, mit csinálsz, nem érdekli. A következőnél kidob, mert már kiöltél belőle mindent.
2019. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol szeret igen. De ő is egy jó nagy marha, hogy nem tud megálljt parancsolni annak ,hogy vége legyen a hülyeségeknek és te is, hogy visszaélsz a sokadik esélyeddel.
2019. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A feletem lévők jól írják, hogy van egy határ, ahol annyira tele lesz veled a hócipője, hogy úgy rádbassza az ajtót, hogy értetlenkedve fogsz ott állni.

Voltam én is itt - az exem megcsalt, hülyének nézett, vissz akart jönni, majd megint el akart hagyni, hazudozott - és még neki állt feljebb, hogy elegem lett, mert képtelen volt felfogni, hogy mennyi esélyt kapott már, hogy másképp legyen.

2019. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most még igen, de nyugi, már nem sokáig :) A búbűnatos francnak vagy párkapcsolatban, ha nem tudsz benne normálisan viselkedni..
2019. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Veled valami óriási baj van!

Eddig nem volt egyértelmű számodra, hogy szeret vagy sem? Ebből kell felmérni?

Ha ennyire bizonytalan van nem lesz egy nő sem melletted sokáig! És nem, nem biztos, hogy ez a szeretet jele!

Ki tudja nem keresi e a lehetőségeket hogyan lépjen tovább? Egyszer csak te is egy ex leszel és veled is ő fog szakítani!

2019. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Abszolút nem mindegy hogy miért, mert ha csak kisebb számára bosszantó dolgok, az nem olyan mintha egcsaltad volna pl. És az is lehet hogy rájött hogy benne is van hiba, ha eddig minden exe hasonló véget ért. Valószínű szeret, és talán kezd érettebb lenni.. Reméljük te is jó irányba változol.
2019. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha nem szeretne, akkor nem lenne mindig újabb esély. Ha te is szereted őt, akkor gondold át, min kéne változtatni! Neked is, neki is.
2019. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!