Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször csókolóztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször csókolóztam egy sráccal, mennyi esély van arra, hogy összejövök vele?

Figyelt kérdés
Már többször is smacitunk de még nem járunk. Azt mondja, hogy szeret de nem kérdezi meg, hogy járnék-e vele. Szerintetek meg fogja?
2009. jún. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy látom te is elég fiatal lehetsz a pasi meg idősebb. Nem szoktam megkérdezni, hogy most járunk-e. Egyszerűen azt tesszük és kész.
2009. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
asszem rosszul tettem fel a kérdést mert félre értesz
2009. jún. 27. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
ne akard azt, hogy megkérdezze... szerintem.. nagy valószinüséggel ő ugy veszi h jártok. VAGYIS JÁRTOK. :) szoval be happy!
2009. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így,hogy azt hittem járunk..közben meg jó voltam neki ilyenekre, hogy legyen kivel néha lennie...azóta eltelt négy év, de már csak az én naivságomon tudok nevetni...
2009. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Te. Én a helyedben beszélnék vele, és rákérdeznék h akkor most mi is van köztetek :P
2009. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ilyen dolgokat jobb tisztázni, szerintem megkérdezheted tőle nyugodtan. megmondod neki, hogy szeretsz vele lenni meg jól érzed magad a társaságában, de szeretnéd tudni, hogy ő mit gondol a kapcsolatotokról stb.
2009. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!