Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arról mi a véleményetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek, hogy a nőmnek írok egy szerelmes smst. (munkahelyen) de hirtelen munka lesz, félbehagyom, majd?

Figyelt kérdés
végetér a munkaidőm, mennem kell, el is felejtem, s mikor nála vagyok belenéz a mobilomba, megtalálja a félig megírt smst s kiveri a balhét, hogy ezt kinek akartam küldeni, mert ő ilyent nem kapott?
2019. szept. 22. 00:58
1 2 3
 1/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nőd biztos idegbeteg aki féltékeny a levegőre is ez meg egy boldog kapcsolat,ahol nőd van nem párod és egy félbe meg irt sms aminek a címzettje látszik ekkora cirkusszal jár.
2019. szept. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Sz*p*s
2019. szept. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
"drágám, látod, más sem kapta meg, hiszen nincs elküldve."
2019. szept. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért te sem vagy magasabn szinten ha ide ezt megtudod fogalmazni de neki nemtudod elmondani
2019. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy láthatta meg véletlen? Nekem fura, hogy kicsit sokat enged meg magának az, aki az ismerkedés elején magához veszik a mobilod. Mi a férjemmel soha nem nézünk bele a másikéba, kivéve ha nem direkt kéri azt egyikünk.


A másik, ha neki akartad küldeni akkor az ő nevénél lesz beütve elküldetlenül az üzenet, nem? Tiszta sor, minek magyarázkodni?

2019. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem volt beírva még a név.



"drágám, látod, más sem kapta meg, hiszen nincs elküldve."


Túlbecsülöd ezt a nőt.


"Ne mondj semmit, ne magyarázkodj"


Ezekután szakítás van nem pedig bárminek az elmagyarázása

2019. szept. 22. 11:20
 7/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Hát ha csak luknak tekinted hagyd is el,talál jobbat nálad..
2019. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
odaadom neked, megérdemled
2019. szept. 22. 11:52
 9/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ha ennyire utálod,hagyd el,nem kell vekengeni,nekem nem kell ,van feleségem,akit nem egy ingyen lukként kezelek..
2019. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Az kemény. Egyik percben szerelmes levelet írsz neki, másikban meg lealacsonyítod és magyarázatot se érdemel. Komoly kapcsolat😁

Minek kérdezed, ha "ezekutan szakítás van"?

2019. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!