Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom de másba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HelperGirl kérdése:

Van párom de másba vagyok szerelmes! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt az utóbbi időben rájöttem hogy nem illünk össze. A munkámban vezető beosztású vagyok így a parkapcsolatomban egy erős határozott férfira vágyom . Ő nagyon anyuci kisfia és ezt egyre jobban érzem . Mintha egy gyerekkel élnék pedig ő az idősebb . (21L, 27F) A munkahelyemen van egy srác neki is van barátnője azonban szokatlanul sok időt fordít rám . Próbáltam nem hozzá szólni de akkor ő szól hozzám . Csipked incselkedik , szemtelenkedik velem , de ha segítségre van szükségem azonnal segít ha unatkozik jön hozzám beszélgetni . Nem tudom mit tegyek illetve hogy ez a srác vajon erdeklődik irántam vagy csak sejti hogy beleszerettem és hízelgő neki !? Kérlek segítsetek ti mit tennének a helyemben ? (22F)

2017. szept. 9. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Te most lány vagy, fiú? Ha, ráérsz ezt is átgondolhatnád. 😅
2017. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen az, amikor belebonyolódsz a kamukérdésbe :D
2017. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Még az év sem stimmel: leírásban 21L, a végén 22F.


Különben meg, szakítcsá, ez minden problémára gyógyír. 😅😎

2017. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 21 éves Lány vagyok azért írtam így mert mint láttátok a szövegben 2 férfiról van szó a párom 27 éves a másik említett kolléga pedig 22 úgy gondoltam így a lég érthetőbb ha a hozzájuk tartozó szövegrész végén tüntetem fel az életkort . Elnézést a kavarodásért . Nem kamu kérdés ..
2017. szept. 9. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

#4


Ez most vagy siralmas mentési kísérlet, vagy nagyon ostobán fogalmazol.

2017. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó hagyjuk hülyeség volt feltenni a kérdést köszönöm az eddigi válaszokat és nem kérek több kommentet . Köszönöm a rengeteg segítséget amit nyújtottatok. Tudom nem vagyok egy nagy fogalmazó de köszönöm hogy tudomást sem vettetek a valódi kérdésemről.
2017. szept. 9. 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

jóféle beégés, no para kell az ilyen is.

ettől lesz sokszínű ez a kategória :D

mondjuk nálam már ott elbukott a sztori, hogy 21 évesen vezető beosztásban dolgozol :)

2017. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szintén nem a munkámról szól a kérdés . De köszönöm
2017. szept. 9. 20:17
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Bár nem a munkádról szól a kérdés,össze kell raknunk a képet, és Te ezt a vezető beosztást hangsúlyoztad.


Ehhez kötötted hozzá,hogy határozott férfira vágysz.


Nekem egyébként a 22 éves pasi sem tűnik határozottnak attól,hogy csipked, incselkedik,szemtelenkedik Veled,azon meg főleg csodálkozom,hogy vezetőként nyerőnek tartod Őt amiért unatkozva Hozzád megy beszélgetni.

2017. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Tapasztalatból mondom: munkatárssal kezdeni őrült vétség, ha az egyik fél lükejankó.


Én is így jártam. Annyira megkeserítette az életem, hogy kénytelen voltam munkát váltani.

2017. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!