Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet diszkóba csajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet diszkóba csajozni? Hogy mész oda a lányhoz?

Figyelt kérdés

Mit kell mondani egy lánynak a diszkóba?Hogyan kell megközelíteni?Most nem a diszkópcsákra gondolok...

Látszik az ha nincs önbizalmad odamenni egy csajhoz?

pl:múltkor néztem egy csajt és ő is a szemembe nézett és el is mosolyodott.Oda kellett volna mennem?Látom h egy csomó srác van aki odamegy a csajhoz de a csaj ellöki.1x énis megpróbáltam de engem is ellöktek :/

Így hogy legyen önbizalmam?Amúgy nem vagyok az a nyomi gyerek és látom hogy még a jó srácokat is ellökik.Mégis hogy kell odamenni hogy sikerem legyen?


2010. júl. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
egy pohár vodkával mész oda, azt mondod ígyáá' aztán ezt megismétled még párszor aztán a következő mondatod az lesz hogy szopjáá' :D
2010. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én járok diszkóba, de még sosem láttam, hogy a nők tömegesen lökdösnék a férfiakat.
2010. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem odamész hozzá és megkérdezed, h inna-e vmit...

ha igen akk elmész a bárpulthoz ahol a piát adják és kéred neki amit kért tőled...

ha meg ellök akk nem iszik semmit...

2010. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fülünyúl ***** válasza:
Ellök? Ez meg milyen divat? O.o
2010. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem ugylehet hogy odamessz, es felszeded mar ha tudod(lekezdessz beszelgetni meg minden) es hogy hogymessz oda? gyalog ;)
2010. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sziiia, te vagy az? :)
2010. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diszkóban nem lehet csajozni... Hangos a zene nem értitek egymás szavát, szint mindenki ittas állapotba van. Szóval szerintem ez reménytelen... Hogy hol máshol csajozz? fogalmam sincs xD
2010. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!