Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy srácnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
elhívod, négyszemközt, kis körítés majd "szeretlek"
2010. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ne msn-en.. :D hivd el sétálni, üljetek le valahol, ahol csak 2en vagytok, és mondd el neki.. kb ennyi.. :D
2010. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdjetek el valamin beszélgetni,üljetek le egy füves helyre,jelezd neki 1 puszival,majd mondd a szemébe,hogy szereted. Én így jöttem össze a barátnőmmel hétfőn :-) Aztán jöttek a privát dolgok:P

16/F

2010. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az nem könnyű dolog :D Keveset írtál, kéne hogy hány évesek vagytok milyen a kapcsolatotok. Én pl 16 vagyok szerelmes vagyok egy 22 éves pasiba aki történetesen a sportedzőm xD Nem gyerekes rajongás hanem kőkemény érzelmek. Nekem például bonyodalmat jelentene elmondani az érzéseimet mert ha visszautasít hogy lépek így be az edzőterembe :D A korkülönbségből is gondok vannak xD Ha nektek sima iskolai baráti kapcsolatotok van akkor hívd el valahova ha elmegy akkor már számítani fog rá mit akarsz és nem fogja meglepetésként érni. Előtte bizonyosodj meg róla hogy ő is kedvel-e ne égesd le magad semmiképp :)
2010. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretlek Ödön!!
2010. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el:)
2010. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add meg a számát, én elmondom neki...:D
2010. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!