Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Februárban elmondtam a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Februárban elmondtam a srácnak, hogy szeretem. Ő azt mondta, kedvel, de később letiltott msn-en, én megharagudtam rá. Nyár elején feloldotta, de se kép se hang. Hiányzik! Mit tegyek? (folyt. )

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy előtte jókat beszéltünk (főképp msn-en), olyan dolgokat tudtam meg amiket még a legjobb barátja sem biztos hogy tudott. Nagyon jól éreztem magam a társaságában, mikor elkövettem a hibát, hogy azt mondtam neki, hogy szeretem.. és a fentebb leírt történt.

Azóta én már réges-rég megbocsájtottam neki, de nem fogok békülést kezdeményezni, mert én semmit se tettem neki rosszat.

Mióta elkezdődött a suli újra, sokat nézzük egymást (amikor azt hisszük hogy a másik nem látja :D), de még köszönni se mer (és én se)..

Egyértelmű volt, hogy vonzódunk egymáshoz (részéről is) egyszerűen csak annyi, hogy valószínűleg a vallomással megijesztettem.


Újra szeretném építeni a barátságunkat, de hangsúlyozom, már NEM vagyok szerelmes, csak mint barát hiányzik =(

Egyébként osztálytársak vagyunk + leszünk még 3 évig.

17/L


Köszönöm aki végigolvassa!:)


2009. okt. 2. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát azért tiltott le sztem, mert ő csak barátként gondolt rád, és valóban megilyedt h te szerelmes lettél belé.

Az a baj, h ő mindíg úgy fog rádnézni h te vagy az a lány, aki szerelmes belé. Nem fog többet barátként kezelni.

Jah, és írtad h nézitek egymást, amikor a másik nem figyel...szóval ez nekem úgy jön le, h kölcsönösen többet éreztek még a barátságnál, mert különben miért bámulnátok a másikat? Vagy ez nálatok ilyen baráti szemezgetés?

Mindegy, de ez nem lesz többet barátság sztem.

2009. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért de érdekelne, hogy azt honnan tudod h le voltál nála tiltva?
2009. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
az új live messengernél a jobb felső sarokban ott az a pár boríték, az mellett meg egy felkiáltójel. Messenger live! címszóval..arra rámész,és partnerlista karbantartó..és ott tudod megnézni h kinek a listáján vagy fennt...
2009. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszi:):)
2009. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* bocsi, mesenger plus! szolgáltatások a neve a felkiáltójelnek..
2009. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyha csak barátként tekintesz rá, akkor nem értem miért probléma, hogy te menj oda hozzá, megmondani a dolgokat. Ha más nem megkérdezhetnéd, hogy "hé, mégis miért tiltottál le hónapokra és nem szólsz hozzám??". Hogyha ő is barátként gondol rád, akkor nem lehet semmi gond. De most se vagytok beszélő viszonyban, szóval veszíteni valód nincs..


A második hozzászólónak: szerintem ha valakivel rendszeresen beszélgetsz, mondjuk hetente legalább 3x, és egy idő után meg azt látod, hogy sosincs fent, szerintem egyértelmű a dolog.. :/ Főleg ha személyesen se szól hozzád.

2009. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyik este barátnőm feljött msn-re, beszélgettünk, és megkérdezte hogy beszélek-e az illetővel msn-en: na hát, nálam nem volt fennt, barátnőmnél meg igen. Egyértelmű volt..

plusz kb fél évig se kép se hang.. azt hittem le is törölt.. de végülis azt nem. Hát innen jöttem rá :)

Köszönöm szépen a válaszokat, én is pont ettől tartottam, hogy nem lesz már ebből barátság.. :/ :(

2009. okt. 4. 22:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Jobb hír, hogy azóta újra elindulgatott a kommunikáció köztünk, tehát lehet, hogy mégicsak van esély barátságra :) Mivel se ő nem érez többet irántam, se én iránta, de valamiért mégis jól megértjük egymást :) :D
2010. júl. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!