Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferdolog aztmondani egy srácnak h "szeretlek" ha nemis szeretem de tudom h ő szeret és várja h mondjam?

Figyelt kérdés

mellesleg járni fogunk XD

de nemszeretem csak ő engem XD

ne írjatok bunkó választ mert nemhiszem h neketek még nemvolt ilyen..:D

15/L


2009. okt. 4. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked, hogy esne ha becsapnának és álltatnának?
2009. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bunkó választ írnunk, elég bunkó vagy te anélkül is.

Minek kell hazudni? neked biztosan jól esne, ha valaki akiért rajongsz átcseszne, mi?

ja és közölném veled te öreg bölcs, hogy képzeld, hogy én nem mondtam olyan embernek akit nem szerettem, ha nem szerettem, akkor nem mondtam neki, vagy mikor ő mondta nem mondtam neki vissza.

Aztán most írhatod a :D jeleidet....leosztasz másokat a kérdésedben egyből.

2009. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jó hát akkor te vagy a kevés kivétel XD

am csak kérdezem..nemmondtam a srácnak direkt azért kérdeztem meg:)

jó hogy vannak még olyan emberek mint te h őszinték..:)

és am nemkamukérdés csak szólok XD

de köszi a választ:)

2009. okt. 4. 13:14
 4/13 A kérdező kommentje:
am ha olyan szent vagy minek veszed magadra..?
2009. okt. 4. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vette magára, épphogy azt mondta, hogy ilyet köcsög dolog csinálni, és, hogy ne általánosíts mert nem minden ember csinálja azt amire te készültél.
2009. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de egy 15 éves kislány véleményt nem fogom magamra venni 27 évesen. Azért ahhoz te még kicsi vagy.

Amúgy ne kamuzz már, hogy nem mondtad neki, épp ezért tetted fel a kérdést, hogy ezt mondtad neki és ez paréjság-e. Kicsit több kell ahhoz hogy te itt bárkit hülyének nézz 15 évesen.

Amúgy nem érdekel mit mondasz meg mit nem, te bajod, de egy tuti, egyszer mindenki visszakapja az élettől.

2009. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1: Ilyet nem szabad mondani.

2: Ha így gondolod, akkor nem szabad járni se vele. Barátkozni lehet, de meg kell mondani, hogy nem szereted.

2009. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A világon kevés ehhez fogható szemétség van...
2009. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmiben nincs kegyes hazugság. Udvariasság pláne nincs.
2009. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahh egyszer velem is igy kitoltak mint ahogy te azzal a szegeny fiuval..es ha hiszed ha nem azota nehezen bizok meg a paromba mert felek attol,hogy csak azt csinalja mint az elozo...neked ez h esne forditot esetbe?Plane a mely nyomok amit hagysz magad utan..kevesebb lesz az onbizalma is!Mert azt hiszed h a szeretlek szo olyan mint hello mit csinalsz?Hat nem!Nagyon bunko es buta vagy szegyelhetned magad.Remelem azert egyparszor veled is kicsesznek tudd meg h milyen jo erzes is az:D
2009. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!